Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nők már csak öreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők már csak öreg negyvenes férfiaknál rúghatnak labdába?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a harmincas férfiaknak szinte kivétel nélkül húszas kiscsibék kellenek. A harmincas nők meg örülhetnek, ha húszas éveikben megfogott harmincas párjuk nem cseréli le őket fiatalabbra.

2022. okt. 21. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

41 éves férfi vagyok és mivel nem éltem le magam fiatalon, ezért öregnek sem mondanám magam, illetve mások sem tartanak annak. Leginkább a 35 feletti nőket tartom vonzónak. Persze szép egy fiatal 20 éves, jó alakú, helyes arcú, mosolygós lány, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem nézem meg őket az utcán vagy a strandon, de nem úgy nézek rájuk mint lehetséges partnerre.

Ráadásul a 30-as férfiak és nők között már elég nagy a szórás. Mindkét nemnél vannak akik a korukhoz képest jobban, koruknak megfelelően vagy már a korukhoz képest rosszabbul néznek ki. Az egészségről már ne is beszéljünk. Szóval hülyeség csak az életkort alapján fiatalnak (tehát vonzónak) és öregnek (tehát már nem vonzónak) kikiáltani valakit.

2022. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
40 éves férfi ha nem toltotte a fel eltet a kocsmaban akkor szerintem aranyosan oregszik vagy jo genetika miatt sarmos esetleg fiatalabbnak nez ki a koranal. Férfi vagyok joval fiatalabb , de en gondolok arra amikor ennyi leszek ne nezzenek papanak mar.
2022. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Életét*
2022. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
30-as nőként 30-as, nálam 2 évvel fiatalabb férfi lett a párom. Az a 30-as férfi, aki komoly kapcsolatot szeretne, az általában nem a 20-as kiscsibék között keresgél. Másrészt egy 40-es férfi sem öreg. De az a 30 éves nő, aki még gyereket szeretne, az nem 42-45 éves férfival áll össze.
2022. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

30 vagyok férjem 45.

Te meg undorító vagy.

Milyen kiscsibek? Baromfiudvaron képzeled magad?

Vagy a szolis műhajas/körmös/szempillás lányokra gondolsz? Egészségedre.

2022. okt. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!