Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a kettős mérce a társere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce a társeresős profiloknál?

Figyelt kérdés

Minden második csaj borospohárral pózol, tolja a szingli életbölcsességeket meg a sparos borospoharakra írt, alkoholizmust relativizáló coelhoizmusokat. Természetesen ezzel semmi baj, ez az ő döntése, ő ettől nem alkesz!

Ellenben ha ismerkedés közben megjegyzem, hogy másnap este a kollégákkal megejtjük a havi szokásos banzájt, és beugrunk meginni egy-két sört, úgyhogy nem leszek elérhető, jön az unmatch meg a hisztike, hogy "alkeszokkal (sic!) nem ismerkedek!"



2022. okt. 22. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
😅😅😅😅😅😅
2022. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
problémák..
2022. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy az a baja azzal, hogy nem vagy elérhető, hogy attól fél nőzni mentél? A barátom, ha elmegy iszogatni, magától szokott közben írni.
2022. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
irigylem a problémáidat.
2022. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Nőként a pózolás a lényeg a borospohárral. Neked meg a haverozás meg iszogatás általában nem 1-2 sör, azt te is tudod, meg itt a feelingről van szó, hogy egy ilyen sörözős (a sörszagot egyébként is rengeteg nő nem szereti) bandával haverkodsz, a csaj már elképzeli, ahogy a sáros bakancsotokkal végigtrappoltok a nappalin és üvöltitek a többi szomszédot felverve, hogy "GÓÓÓÓÓL!!!"


Közben meg ő egy olyan, intellektuális férfira vágyik, mint Clark Kent, akivel a tihanyi borvidéken elkortyolgathat valami 8000 Ft-os bort az éjszakánként 40 ezer Ft-os panorámás teraszának pezsgőfürdős kádjából, aztán miután megcsillogtatta tudását, hogy "Hol van Badacsony?" te meg nem mondod ki hangosan, hogy "Degechibutavagy" rájön arra, hogy az északi partról nem olyan szép a déli part látványa, mint fordítva, szomorkodik egyet, mert eszébe jut nem csak Siófok, hanem az is, hogy milyen bunkó pasik tömték őt meg részegen és durván, majd te magadhoz öleled, kiveszed a kezéből a poharát, leteszed a medence szélére és...


Komolyan én tanítsalak, mi kell a nőknek? :D

2022. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
5. Jó lesz az 1000-1500 as rozé is a tescoból és egy kis domb ahonnan belátni a várost éjszaka. Az ötleteséghez nem kell sokat kiperkálni, de nyilván vannak azok a nők akiknél ezek nélkül unalmas.. A kockás ing az még bele fér.
2022. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kérdés tényleg jól tükrözi a kettős mérce fogalmát. Bár itt nem csak a kérdésben volt kettős mérce! Ugye! Ha egy nő írta volna ki ezt a kérdést akkor jaj szegény, nagyon sajnállak, idióta pöcs a pasi meg stb, de hogy egy férfi írta a kérdést akkor egyből nevető smileyk, meg az élet nagy problémái és a kedvencem "Komolyan én tanítsalak, mi kell a nőknek? :D"


Itt nem csak a kérdésben volt kettős mérce mondom én! ;) Amúgy ez tényleg érdekes hogy a nő alkoholos italokkal pózolhat az ugye milyen menő de ha ezt egy csávó teszi akkor fúj az alkoholista sörhasú és unmatch vagy tiltás! 3-as válaszoló! Ez szerinted nem undorító kicsit? "A barátom, ha elmegy iszogatni, magától szokott közben írni." Én nekem ha lenne nőm és bulizni mennék biztos nem a telefonomon írogatnék minden percben hogy nyugi nem csallak meg. Ha bulizni megy valaki kicsit jólérezni magát és lazulni akkor ne várjuk már el tőle hogy telefonközelben legyen és állandóan írogasson. Szerintem ez a normális. Ha buli van egy csókkal elköszönök aztán jövök amikor jövök! Ezek az elvárások úristen, hol tart a társadalmunk. :(

2022. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem én várom el, ő ír magától (én nem írnék neki egész este), mert szeret, és elmondja hogy épp mit csinálnak, van e valami újság. Szerinted ha a férfi annyira szereti a párját, hogy akkor is ír neki néha, ha a barátaival van, az gáz, akkor ne csodálkozz, hogy kettőtök közül te vagy szingli!
2022. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ha kikapcsolódni mennék és jól érezni magam biztos nem a telefonomon függnék egész éjszaka. Ez a mai fiatalok bevett szokása hogy a telefonjuktól elválaszthatatlanok és nem bírják ki társaságban sem és egy jó buli közben sem hogy posztoljanak. Egyszer posztolnak az okés de hogy minden percben órában is kiposztoljanak valamit az beteges. Én ha lemegyek a haverjaimhoz csak addig nyúlok a telefonhoz még zenéket rakok be utána 100%-ban rájuk koncentrálok ez a normális. Ha discoba mész vagy valami szórakozóhelyre akkor értelmes és normális ember nem a telefonját fogja egész végig nyomogatni és közölni hogy éppen mi a helyzet hanem bulizni és a gondokat meg a valóságot egy kis időre elfelejteni. Én ez szerint élek. Jó dolog az okostelefon de az hogy a kezünkhöz legyen nőve még egy jó társaság közepette az már abnormális!
2022. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg te nem várod el tőle de gondolom jól esik és megnyugtató azt olvasni hogy jó minden stb. Nekem ha lesz barátnőm én megmondom neki hogy bulizni megyek a haverokkal és ha nem írok az azért lesz mert én 100%-ban velük fogok akkor foglalkozni és a bulira összpontosítani és nem a telefonommal embereknek írogatni.
2022. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!