Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen normális mederben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen normális mederben zajló ismerkedés során miért csinálják azt a nők, hogy egyszercsak nem írnak vissza soha többé?

Figyelt kérdés

Teljesen normális témák, kulturált beszélgetés. Aztán hirtelen soha többet nem érkezik válasz. Miért jó ez?


Illetve azt se értem, hogy olyan nők, akikkel már vagy 3-4 alkalommal matcheltem, EGYSZER SEM képesek válaszolni? Wtf???


26F


2022. okt. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mert mindig rengeteg matchük van és mindig újabbnál újabb pasik írnak rájuk és rád már nem jut idejük.
2022. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy nőre van 100 pasi, egy nőért rengetegen tepernek.
2022. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Brutális verseny van minden nőért, nem csoda hogy az átlag pasasok egyedül maradnak…
2022. okt. 26. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

3

Esetleg nemcsak a legszebb lányoknál kéne próbálkozni.

2022. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
ez amúgy egy érdekes kérdés, velem is előfordult, hogy nem is feltétlenül társkeresőn, hanem fb-n írtam a lánynak, pár napig jól megvoltunk, aztán semmi, annyit se mondott hogy "bocsi, inkább hagyjuk a beszélgetést", az ilyen saját magát minősíti ezzel, nem idegeskedek rajta
2022. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamiért már nem izgatja a veled való ismerkedés, beszélgetés. Millió oka lehet, én is sokszor voltam ilyen helyzetben. Néhány esetben később kiderült (vagyis ki lehetett következtetni), hogy mi volt az ok. Csak néhány:

- bejön a személyiséged, érezhetően energiát rak a kommunikáció fenntartásába, viszont képküldés/videochat/személyes találkozó után megcsappan a lelkesedése: egyszerűen nem jöttél be neki

- ugyanez, csak ezek után is bejössz neki, mégis egyik napról a másikra hanyagol: többen is versenyben voltatok párhuzamosan, és valaki más lett a befutó, vagy ha nem is, te már akkor is kiestél

- szintén minden rendben, sokat beszélgettek, néha panaszkodik a jelenlegi kapcsolatára, néha úgy tűnik mégis próbálja rendbe rakni: gyakorlatilag rád hárítja a döntést "itt vagyok, van ám párom, de annyira már nem jövünk ki, vagyis mégis, de mégse" alapon és tőled várja, hogy kirántsd ebből a kapcsolatból. Viszont ezzel minden felelősség a tiéd, ha ez mégis rosszul sül el. Illetve egy kicsi a jelenlegi párjának is van, tehát ha mégis úgy dönt hogy visszamegy, akkor elő lehet adni, hogy te vagy a fő hibás, mert kihasználtad a pillanatnyi elgyengülését, a másik hibás pedig a régi/új kapcsolata, aki nem törődött vele eléggé. Ő viszont csak áldozata ennek az egésznek. Te viszont nem léptél időben, esetleg más valaki közben igen.

- te kalandot szeretnél, ő komolyabbat

- te szeretnél komolyabbat, ő szeretne kalandozni (persze ezt így nem mondja ki, de ez áll a háttérben).

2022. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ra irt a csajra egy jobb- gazdagabb pasi.
2022. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem nőként nem egy férfi eljátszotta ugyanezt. Ezt úgy hívják ghostingolás. Igazából ezzel úgy vagyok, hogy őt minősíti nem engem, akiben nincs annyi gerinc, hogy megmondja kerek perec, hogy bocsi nem érdekelsz, arra rá kell adni a kabátot:)
2022. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!