Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a helyzet, hogy meg ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuske29 kérdése:

Az a helyzet, hogy meg ismerkedtem egy lánnyal. Még az elején vagyunk és ő közölte, hogy az előző kapcsolatából van 2 lánya,viszont több gyerek már nem lehet, egészségügyi okok miatt. Ti mit gondoltok erről? Folytatnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Ő 30, én 33 éves vagyok.
2022. okt. 27. 05:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem, mivel számomra fontos lenne, hogy legyenek saját gyerekeim.
2022. okt. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt volt, ha gyermeket szeretnél akkor ezt most le kell zárni. Később nehezebb lesz
2022. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a dilemmát. Akarsz mások gyerekével együttélni? Ha nem, evidens a válasz. Akarsz saját gyermeket? Ha igen, megint evidens a válasz.

Ha szívesen próbálod meg magad nevelőszülőként, de sajátot nem akarsz, akkor folytathatjátok az ismerkedést.

2022. okt. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elvek mentén gondold végig!!


Mert aztán ha az érzelmek megjelennek és egymásba habarodtok, te meg azt mondod, oké, mégsem kell saját annyira csoda ez a csaj.


Eltelik 3 év, a szerelem elillan, te pedig ott maradsz a zabszemmel, hogy mégiscsak saját gyerek kéne és elkezded tudat alatt bántani őt hogy nem adja meg neked.

2022. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy barát van ebben. Szex kapcsolatnak indult egy 2 gyerekes elvált nővel, aztán minden többi szerető kihullot mellőle, egymásba szerettek, jól kijön a gyerekekkel, de nem tud apáskodni felettük. Évek óta együtt vannak, minden tökéletes. A csaj még szülne is. De a srácot zavarja mégis a 2 gyerek, és őrlödik hogy ilyen fiatalon maradjon egy 2 gyermekes mellett vagy keressen tovább tiszta lappal, amire vágyik. És évek óta ebben a gondolat körben vergődik, ha találkozunk mindig elmondja, hogy amúgy meg annyira szereti a csajt, de mégis vannak szituk amikor zavarja a helyzet. Így el se tudja magát kötelezni
2022. okt. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy más mit gondol, az a kérdés, hogy te akarsz-e saját gyereket.
2022. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem, mert fontos lenne, hogy egyáltalán ne legyen gyereke
2022. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell mérlegelned. Egyrészt ha vele maradsz, nem lesz saját gyereked, hiszen ő már nem szülhet. Másrészről, a kapcsolat soha nem fog csak kettőtökről szólni, a gyerekek valamilyen szinten mindig bele fognak vonódni. Ha akarod őt, akkor a "csomaggal" együtt akard és ennek minden hozadékával.
2022. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy neked mennyire lényegi kérdés a biológiailag saját gyerek. Ha az, akkor nyilvánvalóan nincs értelme tovább ismerkedni.
2022. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pötty,köszönöm.Akarok is,meg nem is.Sajnos a közeli rokonságban testileg és szellemileg sérült gyerekek születtek.Apum testvére is ilyen sajnos.(Nem használom a fogyatékos szót rájuk és másra sem.)Ettől tartok jobban,hogy hiába vagyok egészséges,a genetika miatt aggódom,hogy nekem is sérült gyermekem születhet...bár lehet túl aggódom..
2022. okt. 27. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!