Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyan férfival aki saját lakásban él de csak minimálbért(130e) keres?

Figyelt kérdés
Úgy él saját lakásban,hogy a szülei még régebben még vettek egyet és most megengedik neki,hogy használja és nem is tűnnek fel nagyon gyakran max ünnepekkor.
2022. okt. 30. 15:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ez így már más. Magyarul, ezután lesz jól fizető állásod és nem 130 ezret fogsz keresni. Így viszont simán találhatsz barátnőt.
2022. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
9: igen, és? Ennek mi köze van a nőkhöz? Tehát akkor volt egy randid, ahol a csaj egyik kérdése az volt, hogy mennyit keresel, utána felállt és otthagyott?
2022. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
"egy vidéki cégnél. Ahol ennyit tudtak adni" Miért nem mész arrébb akkor, ahol többet tudnak adni?
2022. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13.

Mert

1. Örölük,hogy egyáltalán sikerült találni egy szakmai gyakorlati helyet ahol fizetnek(írtam is,hogy többen sajnos ingyen csinálják).


2. Az,hogy vidéki cég nem jelenti azt,hogy kicsi igazából egy nagyobb internet szolgálató cég(Tarr kft).


3. Már be akarom fejezni az egyetem és a kötelező órákat jobb egy helyről leigazoltatni a szakmai gyakorlathoz.

2022. okt. 30. 16:07
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Én 250 300 között keresek vidéken, de engem is leszarnak. Pedig nekem egy gyári melós csaj is jó lenne, mint én.
2022. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%

9. Akkor miért nem írtad le, te troll, hogy még diák vagy? És akkor ennek tudatában tudnak az emberek válaszolni és pláne hozzád hasonló élethelyzetű vagy korú nők.


Ha azt halljuk minimálbér, nyilván mindenki egy portást, falusi segédmunkást vagy kínai bolti eladót képzel el.

2022. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom kérdező te honnan vetted ezt a pénz nem számít dolgot. Én minden ilyen típusú kérdéshez bírom, h NAGYON SZÁMÍT A PÉNZ.
2022. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Én sehova nem írtam le, hogy nem a pénzen múlik. Szerintem semmi nemes vagy becsülendő nincsen abban, hogy lejjebb adjak a saját életszínvonalamból csak azért, hogy egy pasi, jól érezze magát mellettem.

Az, hogy egy ugyanolyan életszínvonalat várok el, mint amit én eleve nyújtani tudok magamnak (és amit a barátaim is tudnak maguknak, egyébként), nem tartom pénzéhségnek. Érted, meg tudom engedni magamnak, hogy elmenjek jó helyekre vacsorázni, moziba, színházba, kirándulni, külföldi utakat, és akkor most egy pasi miatt forgassam fel az életemet ráadásul a rosszabbik irányba? Hadd ne nyomorogjak már a négy fal között egy kanapén, mert a kedves párom nem tudja megengedni, hogy eljöjjön velem valahová. 30 éves, jól kereső, felnőtt nő vagyok, nem kisiskolás, aki sétálni jár randizni.

Arról nem beszélve, hogy ha esetleg családot szeretnék alapítani valakivel, akkor azért nem árt, hogyha ennél azért többet keres.


Ugyanakkor én egy időben adtam esélyt nálam kevesebbet kereső férfiaknak is, mindegyiknek az lett a vége, hogy nem tudták tartani a lépést, a kevés pénzükre hivatkozva soha SEHOVÁ, még ingyenes helyekre se jöttek velem, ami miatt ráadásul ŐK voltak azok, akik elkezdtek rám neheztelni, mert én anyagilag felelősségteljesebb és tehetősebb voltam, és a szemükben én voltam a szar elkényeztetett királylány, mert valahogy nem örültem annak, hogy a lakásból sem tudtuk kitenni a lábunkat, mert nem volt pénze, ha meg barátokkal, egyedül mentem, akkor azon ment a hiszti, hogy őt elhanyagolom. És akkor utána meg csodálkoztak, mikor bevágtam nekik, hogy minden szexuális vonzalom kihalt belőlem emiatt. Köszi, én ezt még egyszer nem szeretném átélni.

2022. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon kevés ez az infó, hogy összejönnék-e vele. Önmagában egyik sem kizáró ok nálam, de van még száz ennél sokkal fontosabb dolog.
2022. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elfogadnak így is, ha látszik, hogy folyamatosan törekszel javítani a helyzeten. Számomra az a lelombozó, amikor megelegszik vki ennyivel ( nem próbál új melót keresni, nem kepzi magát tovább…). A te helyzeted teljesen rendben van, vizsga után találsz jobb munkát. Fősuli alatt nekem is rosszul fizető melóm volt és ha hiszed, ha nem a férfiaknak sem tetszett ez. Az anyagiasság, egy negatív tulajdonság, ami mind két nemben benne van, változó arányban.
2022. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!