Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisemmizett férfi ugyanolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisemmizett férfi ugyanolyan, mint aki soha nem ért el semmit?

Figyelt kérdés
Volt feleségem és a volt anyósom semmiztek ki. Ráment az egészségem is, 2 év alatt jöttem rendbe testileg. Saját magam értem el egy budai lakást, egy akkor új 3-as BMW-t, stb. Jól kerestem. Most sehol nem vagyok ahhoz képest. Társkeresésben a nők ugyanúgy fognak tekinteni rám, mint arra akinek soha nem volt semmilye? Vagy nyom a latba, hogy egyszer már sikeres voltam?
2022. nov. 2. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

És hogyan semmizett ki a nejed? És az anyós? Meséld már el :D

És most miért miért nem keresel jól? Ja, az is az anyós hibája, nem?

2022. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hogy a fenébe lehet valakit nullára kisemmmizni? Azt értem, hogy viszi mindennek a felét, mert vagyonközösség volt, de mindent?

Ott valami nagyon nem stimmel, és marhára nem egy sikeres fickó képét mutatja, aki korábban megérdemelten járkált BMW-vel, és ült a budai lakásában.

2022. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Te összejonnèl egy dagadt nővel? Aki állítja 20 éve bomba testű volt?


Számít mi volt régen, vagy az ami jelenleg van?


Na ugye…

2022. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Közös cég, nem mennék bele, maximálisan bíztam a feleségemben. 10 év után nem számítottam rá, hogy kijátszanak. A maradék pénz meg ment kétfelé. Abból egy panelra futotta, autóra már nem. Vállalkozásunk volt, abból kerestem jól! Alkalmazottként a szakmámban 300-350 nettónál többet nem lehet keresni.
2022. nov. 2. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:33 - ott a pont!


Mit mondanál a parnerednek? Meghívlak fagyizni, de képzeld el, ha 10 évvel ezelőtt lennénk, akkor egy Michelin csillagos étterembe vinnélek vacsizni? Találkozzunk x helyen, de ha 5 évvel ezelőttre képzeled magad, akkor egy BMW-vel gurulnék el eléd?


Nem értem, miért van jelentősége, hogy valaha jól ment. Az akkor volt. Most meg most van.

2022. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából rosszabb a helyzeted. Aki még nem ért el semmit, ott van remény, hogy fog. De te már azt is bizonyítottad, hogy buta is vagy. Ha viszont újra lesz valamid, előny lesz, mert már tudják, hogy kisemmizhető vagy. Az jó tulajdonságnak számít 😉
2022. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem csinálsz egy új vállalkozást? Vagy azt igazából a nejed és anyós csinálta?
2022. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7

Ott a pont!

Amugy meg igen, ez az én kerdesem is!

33 vagyok, telt, összejonnel velem?

10 eve vekony voltam!

2022. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4: Hát pedig bele kéne menni, mert egy közös cég hogy visz el egy 1/1-es magánszemély tulajdonú lakást?... 40-80 M ide vagy oda nem mindegy, az 3 generáció egzisztenciája.
2022. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4: De ha most is van egy saját lakásod ezek szerint, akkor mért is vagy kisemmizve?...
2022. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!