Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas szégyen 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas szégyen 26 évesen itt tartani?

Figyelt kérdés
Teljesen úgy érzem,hogy gyerekcipőben járok az ismerkedés terén. Rengetegszer megfigyeltem már a tőlem fiatalabb és a velem egykorú fiatalokat. Megdöbbenve tapasztaltam azt,hogy belőlem olyan alapvető hiányosságok hiányoznak amik miatt sohasem lehet egyetlen egy nővel sem kapcsolatom. Kezdeném azzal,hogy kommunikálni sem vagyok képes a nőkkel, rettentő módon feszélyezve érzem magamat,ha egy nő a közelemben van és amellett se menjünk el szó nélkül,hogy saját megítélésem szerint a külsőm sem valami szép látvány. Hiába mondták már nekem többen is,hogy sokkal több van bennem annál mint amit gondolok magamról. Nem vagyok képes elhinni ezeket hogy mások talán nem látnak engem visszataszítónak. Az eddigi életem csak arról szólt,hogy minden energiámat arra fektettem,hogy hogyan próbáljak még távol maradni a nőktől mert nem akartam azt,hogy miattam kellemetlen helyzetbe kerüljenek. Ennek persze ma már én iszom meg a levét mert nők közelében sokszor rettegek és pánikszerű rohamaim vannak. Mindig azzal nyugtattam magamat, úgysem kellenék senkinek sem, lehet jobb is, ha nem ismerkedem mert annyira rossz és mérgező családban nőttem fel aminek köszönhetően elvonultam a külvilág elől és senkit sem akartam magamhoz közel engedni.

2022. nov. 2. 20:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%

"elvonultam a külvilág elől és senkit sem akartam magamhoz közel engedni."

Ezen most már felnőttként tudsz változtatni.


"hogyan próbáljak még távol maradni a nőktől mert nem akartam azt,hogy miattam kellemetlen helyzetbe kerüljenek"

Miért kerültek volna kellemetlen helyzetbe miattad?

2022. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem tudok nőkkel normálisan kommunikálni. Össze vissza beszélnék minden hülyeséget, közben dadognék vagy csak a földet bámulnám.
2022. nov. 2. 20:37
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Neked szükséged lenne egy pszichológusra, ez így nem élet.
2022. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
mások 50 évesen is itt tartanak.. ne szomorkodj !
2022. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül a fejedben van az akadály, nem máshol. Gyere ki az önsajnáló áldozat szerepből, szeresd meg magad és kezdd el valahol
2022. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%

Pénzel hogy állsz?


26 évesen a nők simán 4-500 nettókat elvárnak, saját lakást stb.

2022. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj,hogy a félelmek már teljesen úrrá lettek rajtam. Már bátorságom sincsen elkezdeni.
2022. nov. 2. 21:01
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
6. Pesten lehet meg 1-2 nagyobb városban .
2022. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A gond az, hogy elszigetelnéd magad a társaságtól. Ha hebegsz, dadogsz akkor mivan? Szerintem semmi. Még így is nagyobb esélyed van a kapcsolatra, mintha csak hallgatsz. Ha próbálsz beszélgetni, akkor egy idő után jól fog menni. Ha visszahúzódva hallgatsz, akkor 60 évesen is itt fogsz tartani. Biztos vannak nő ismerőseid, gyakorolj rajtuk.
2022. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Ja amúgy hogy kinek kellessz ne te döntsd el, mert az a nő dolga. Te kezdeményezel, ő pedig dönt. Lehet nem kellesz 10- nek, de a 11.nek meg igen
2022. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!