Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnak erről a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak erről a diplomás nők?

Figyelt kérdés
Ha egy férfinek kevesebb a végzettsége. Pl 8 általános , szakmunkás vagy szimpla érettségi.
2022. nov. 3. 06:56
A kérdező szavazást indított:
Buta, kevesebbet érő emberek
Proli az összes aki nem járt egyetemre
Semmi bajom velük de nem vagyunk egy szinten agyilag. Ezért nem jönnek vele össze
Céltalan agy nélküli munkára valók annyit se tudnak hogy 1x1
Kellenek a fizikai melósok hogy a gazdagoknak megmaradjon a kivételezés és a luxus és a fölényeskedés
Semmi bajom velük mert nem a papír teszi az intelligenciát
Összejönnék csóró kevesebb végzettségű férfivel a személyisége a fontos
36 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem jönnék össze olyannak akinek nincs diplomája ,és nincs vagy 400-500 netós fizetése.
2022. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Attol függ, mit értünk, "kevesebb" végzettség alatt! Nyilván egy gyartósori melós nem az én szintem, es taszít is a csóróság. Semmi bajom veluk, de nem nagyon tudnék vele mit kezdeno. Egy vállalkozó, szakmunkást végzett ács, miért ne lehetne a párom? (Saját példa)
2022. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azért azt fejtsétek ki hogy mi ez a baromság a közvélemény szerint, hogy a végzettséget nézve ember és ember között különbség van? János élete akárhogy alakulhatott úgy hogy csak érettségije van, és nem feltétlen butább mint Enikő aki diplomás orvos. Nem minden fekete vagy fehér! Vannak átmentek és kivételek is.
2022. nov. 3. 07:27
 4/30 anonim ***** válasza:
8%
8 altalanos pisti lehet sokkal inteligensebb mint 2 diplomas dorka.
2022. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

3, biztos vannak kivételek. Ennek ellenére én azt tapasztaltam, hogy aki nem jutott el a diplomáig, vagy nem tudta összehozni és való kevéssé összetett feladatot végez, más hasonszőrű kollégákkal, az, ha az elején értelmes, nyitott, intelligens is volt, ezt a képességét idővel elveszíti.

Nem feltétlenül arról van szó, hogy gyártósori Géza eleve buta b volt, mint diplomás Feri, vagy, hogy egy adott feladatot Géza ne tudna jobban megoldani, hanem, hogy szellemileg Géza nem partner. Mert nem érdekli, ami engem, nem olvas, nem érdekli, milyen szép helyek, dolgok vannak a világban, teljesen más dolgok érdeklik, hiszen egy teljesen más körben él.

Ismétlem, biztos van kivétel. Én egy kivétel (nek hitt) férfival húztam le közel 8 évet. Végül kiderült, hogy nem kivétel. Soha nem tudott átlépni egy határt, sőt, ahogy idősebb lett, egyértelműen abba az irányba változott, ami a tanultsági szintjének megfelelő. Pedig, amúgy sokkal többre lett volna képes. De, a környezet bizony nagyon erősen alakít, ő pedig mindig a szakmunkások, kukasok, alkalmi munkások stb. felé húzott. Ha voltak is ideig, óráig diplomás barátai, az hamar elmúlt. A többiek meg lehúzták a szintjükre, mind kommunikációban, mind szokások an, mind hozzáállásban.

Szóval, én inkább nem játszom már a tűzzel. Olyat keresek, akibe nem csak a lehetőség van (volt) meg, hanem élt is vele és fejlődött, tanult, haladt.

2022. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Eddig akárhány szakmunkás barátom volt, mind azt akarta nekem magyarázni hogy a diplomám ellenére hülyébb vagyok mint ő, a karrierben csak mákom volt, amugy nem tudok semmit, folyamat kisebbségi konplexusosak mellettem de az intelligensebb félék is sajnos.
2022. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem az a lényeg a nőknek, hogy mi a végzettséged, hanem hogy mennyit keresel. Ha szaki vagy saját vállalkozással, sokkal népszerűbb vagy náluk, mint ha mondjuk tanár.
2022. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%
Ezért van az ,hogy 30 felett, könnyebb becsajozni, mert akkor már nagyon kell a pénz a családalapításra, tiniként még elég volt a helyes pofi, most már lehet fordítani, ha csúnya voltál arcra.
2022. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Fiatal vagyok, pályakezdő tehát nagyon nincs mire pattognom anyagilag ez tény, de két idegennyelvet beszélek folyékonyan, második diplomámat csinálom és ösztöndíjakkal es egyéb lehetőségekkel sokat voltam külföldön ezáltal relatíve világlátott vagyok.


Ha csak 8 általános van akkor az az esetek többségében nem jelent jót. Kivételek mindig vannak, mert simán lehet, hogy az illető kiment pl külföldre ahol akár csak vendéglátásból is de jól megszedte magát és sokat tanult ezáltal.


De én elég ambíciózus vagyok, nem passzolna mellém olyan aki beteszi egyszer a seggét valami unalmas munkahelyre és ott akar megöregedni. Ez lehet akár gyártósor, de lehet akár olyan hely ahova felsőfokú végzettség kell. Nem a papír a lényeg annyira. Legyen egy olyan szakmája (akár pl autószerelő, ács stb, diplomás is lehet mindegy.) amit szeret, amiben jó, amiben tud és akar is fejlődni. Az intelligencia valóban nem papír kérdése, de azért egy alap (értsd: középfokú) műveltsége legyen.


Ami fontosabb a nyitottság, nyitott gondolkodás, a tanulásra való hajlandóság, ambíció.


Van több ismerősöm aki szakmunkás, egyébként nagyon értelmes, intelligens, kedves stb. Ők abszolút olyanok akik "játszanak". Van ismerősöm aki diplomás (ugyanott végeztünk amúgy) aztán kiment egy idő után külföldre vendéglátózni, mert piszok jól keres. De akar fejlődni, akar szakmában dolgozni, igyekszik a jobbért.


Pályakezdőként én is igyekszem minden lehetőséget megragadni, tanulni, fejlődni. Számomra egy hasonló mentalitás fontosabb, mint a papír maga. Én se nézegetem napont a papírom. Fenn van a polcon, el is felejtem sokszor, hogy van.

2022. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy kevesebb végzettség, csak alacsonyabb. Egy szakmunkás is lehet intelligens, bár valami nagyon elcsúszhatott, ha csak ennyire vitte. Az én szememben az alsó osztály egy más kaszt, többnyire szakadt, iskolázatlan bugrisok. Taszítanak.
2022. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!