Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy társkeresőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy társkeresőkön mindig ugyanazok a nők vannak fent?

Figyelt kérdés

Van hogy kihagyok pár hetet, hónapot, sőt volt hogy egy éve fent sem voltam és a mai napig egytől egyig ugyanazok vannak fent online mint akik mondjuk 4 éve?

Érthetetlen számomra hogy ez mi...


2022. nov. 4. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Robotok. Hahóóó! Fizess elő, is... 😁
2022. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Megsúgom, pasikból is ugyanazok vannak fent az adott oldalakon évek óta. A titok: nem véletlenül vannak egyedül. Valami nem stimmel velük, ezért azóta sem találtak párt.
2022. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem hogy valami gond van velük. Nem eggyel beszéltem már, látszik hogy van baj a fejekben. Ezért nem is erőltetem a netes társkeresőst, csak bosszantó hogy nem tudom hol ismerkedhetnék. Nyitott vagyok az emberek felé, de idegen nőket az utcán nincs kedvem leszólongatni.
2022. nov. 4. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mert csak alkalmikat keresnek, avagy válogatósak, és senki se tetszik nekik, mindenkiben találnak valami kifogást, avagy a (szerintem) ritkább eset, tényleg nem találtak egymásra egy normális sráccal
2022. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személyiségfüggő is valahol.

Én például akkor sem regisztrálnék semmilyen társkeresőre ha fizetnének érte. Soha sehová nem "pakolom" ki magam a netre. Ilyen beállítottságú vagyok, ilyen a személyiségem.

Sokan biztos azt mondják rám, hogy nem vagyok normális, lehet...... Igaz én már idősebb vagyok, de ilyen voltam mindig. Én vagy élőben ismerkedem, vagy sehogy (jelenleg sehogy). Persze ettől még teljesen rendben lévő dolognak találom a társkeresőzést, csak nekem nem való.

Úgyhogy ilyen szemszögből nézve lehet, hogy vannak még rajtam kívül mások is akik sosem társkeresőznek, ezért látod mindig ugyanazokat az arcokat.

2022. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező, ezek szerint viszont te is ugyanúgy fent vagy, egyébként nem látnád, hogy kik vannak fent hónapok múltán. Ha közben van kapcsolatod, de szakítás után mész fel, akkor nem tudhatod, hogy ők végig fent voltak-e, vagy nekik is volt közben valami és csak visszaregisztráltak, mert nem sikerült. Szóval ugyanazért vannak fent, amiért te is, valószínűleg hasonló problémákkal küzdenek.
2022. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy már rég van valakijük, csak fenn maradt a képük, nem is foglalkoznak vele.
2022. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közben meg online a többségük és olvassák a leveleket? UGyan.
2022. nov. 4. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért vannak fent ugyanazok az emberek társkeresőn mert lehet botok hogy előfizess ahogyan az 1-es írta. De inkább ez azért van mert mindenki saját maga átlagán felül keres hogy a legszebben kinéző egyedet tudhassa magáé de ilyen soha vagy csak nagyon ritka esetben lesz. Várják a szőke herceget fehér lovon vagy a sült galambot hogy a szájukba repüljön de ez kevés! Én 22F vagyok de elképesztő az a ghostingolás ami manapság tart és hiába ismerkednék és elsősorban nem modellekkel hanem átlagos nőkkel de természetesen átlag alá én sem mennék mert van egy értékrendem és szintem amit képviselek de már a 100 kg feletti nők is válogatnak akkor ezek után ne csodálkozzunk hogy ugyanazok még mindig fent vannak évek múltán is. Ha az emberek egy kicsit lejjebb tudnának adni igényeikből akkor több kapcsolat születne manapság annyi mint 10 éve pl. 10 éve szerintem még azt sem tudták mi az hogy ghostingolás manapság meg minden 2. ember űzi legyen az nő vagy férfi és így lehetetlen tényleg az ismerkedés!
2022. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!