Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi EGO-val kell rendelkezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi EGO-val kell rendelkezzen, az aki felregisztrál társkeresőre és normális üzenetekre nem hajlandó válaszolni sem, hogy lehet eddig eljutni és más: ennyire ráér?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 06:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem azokkal kell foglalkozni akik nem tetszenek
2022. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglátásokat, lehet egyedül jobb, hogy ne sérüljek hosszútávon...férfiak a gerinctelenek, a nők pedig az áldozatok akik tálcán kínálják magukat :(((
2022. nov. 5. 13:16
 13/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha már kimész az utcára sérülsz úgy hogy nem veszed észre, mi lenne mélyebb dolgok után, ha hagynám magam?
2022. nov. 5. 13:19
 14/24 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy milyen ha több emberrel beszélgetsz, annyira hétköznapi főleg társkeresőkön, esélytelen, hogy ne kapj egy shotot.
2022. nov. 5. 13:21
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

12

Igen, csak neked nem kínálják tálcán magukat! Ennyi a bajod, nem más

2022. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Önértékelés túlzott magatartását érzem egyes emberből.
2022. nov. 6. 03:02
 17/24 anonim ***** válasza:
6%
Én például azt nem értem ahogyan többen is írtak 2-4 es válaszoló hogy a nők azért nem írnak vissza mert sok az üzenet és társasági életet élnek. Ez egy kicsit önellentmondás. Ha valaki társasági életet él és sok haverja és ismerőse van az miért lenne rászorulva internetes ismerkedésre? Olyan nőket látok társkereső oldalakon hogy az valami elképesztő, arra gondolok hogy ezek ezzel a tökéletes kinézettel mit keresnek fent? Ennyire nem tudnak élőben ismerkedni vagy félnek kezdeményezni vagy ismerkedő pasit fogadni? Ha külsőleg jól nézel ki de mégis társkeresőn vagy fent akkor ott a belsővel lehetnek gondok. Vagy a másik variáció hogy jól néz ki az illető de élőben nem kapja meg azt a figyelmet amire vágyik és felregizik társkeresőre hogy ott kapja a 200 likeot és 100 üzenetet és végre értékes embernek érezhesse magát, az más kérdés hogy válaszol-e a pasiknak vagy nem. Harmadik bár inkább az előzőhöz kapcsolódik amikor jól néz ki de az Instagram követőket kevesli és társkeresőn akarja felhúzni Instagram promócióval a követőit hogy több legyen.
2022. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó akkora hülyeséget beszélsz, hogy az valami hihetetlen.

Az emberek általában 28-30 évesen állapodnak meg, ami azt jelenti, hogy egyetlen szingli barátnőm van, az összes többi házas vagy gyerekes. Szerinted a családos barátaim által milyen pasival tudnék összejönni??

Néha eljárok bulizni/koncertezni ezzel a szingli barátnőmmel, de ahogy lesz neki is párja ez mind megszűnik és akkor 0, azaz 0 lehetőségem lesz személyesen ismerkedni.

Munkahelyen nem ismerkedek, a családom látogatása közben sem (hogy??), csoportos edzésekre járok, ahova csak lányok járnak.

A hobbim az olvasás és másra nem nagyon van időm, mert főállás mellett levelezőre járok.

Akkor most leírnád nekem, hogy a Spar-Lidl-Tescon kívül hol tudnék személyesen ismerkedni?? Ahol annak az esélye konkrétan 0%, hogy bárki is odajöjjön?

2022. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Sok helyen testvér, csak gondolkodni kellene, ami nem megy, de vitázni már inkább...


A 0%-osnak van igaza!!!

2022. nov. 6. 09:00
 20/24 anonim ***** válasza:
2%
18-as te igazságfóbiás! Nem tetszik az őszinte vélemény? Pont most hallgattam meg erről egy Youtube vlogger véleményét az igazságkinyilvánításról és ennek nem tetszéséről és mit látok? 0%-os a válaszom és még én vagyok a hülye. Figyelj utolsó előtti! Én 2020 óta azaz 2 év óta vagyok fent ezeken a siralmas pénzlehúzó társkereső oldalakon úgyhogy van egy véleményem és tudom mit beszélek. De természetesen akik nem szeretik az igazságot leírva látni azok kötekedni és meghazudtolni tudnak csak. Ismételtem leírom hogy a Youtube vloggernek ebben mennyire igaza van mondjuk én ezt már előtte is tudtam de osztom a véleményét! Aki fent volt ezeken a pénzlehúzó foskereső oldalakon azok valahogyan érdekes módon szidják őket és a rajta fentlévő embereket! Ugye milyen érdekes! Regisztrálj fel átlagos és nem agyonra photoshoppolt vagy profi fotóssal csinált profilképpel és láss csodát, pofára fogsz esni a sok ghostingtól amit a nőktől kapni fogsz hiszen nekik a média oly annyira elvette az eszüket hogy az átlagos pasikat is átlag alattinak látják és elsőrban a külsőre számukra tökéletessel fognak csak szóba állni és az Izaura Tv-s öltönyös színészekkel! 10 éve amikor nem volt ekkora médiauralom még érdekes az átlagos pasik sokkal jobban észre voltak véve mint mostanság. Vagy írok egy jobb példát amikor nem volt még internet és média. Mindenki élőben ismerkedett és Pista bácsi meg Mari néni igényei nem voltak a csillagos egekben és nem bombázó modellekről és színészekről álmodoztak. Jók voltak egymásnak és boldogan éltek míg meg nem haltak. Régi kapcsolat és házasság halálig tart a mostaniak meg pár évig és mindenki egyből a jobbra ugrik. Ez miért lehet? Akkora hülyeséget nem írhattam max csak részben! Üdv 22F a 0%-os válaszú!
2022. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!