Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha szexchateltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szexchateltem valakivel, akkor az kizáró ok, és nem akar majd velem a valóságban találkozni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 00:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis kizáró ok! Ha jól érezte magát közben, akkor valószínűleg annál inkább szeretne találkozni veled személyesen is. :D
2022. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Annyiszor hallottam már erről a szexchatről, és elképzelni nem tudom hogy mi értelme van, illetve hogy közös maszturbáláson kívül mit csinálnak benne. Valaki írja már le hogy ez miből áll, amúgy esküszöm úgy érzem magam mint egy öregasszony, pedig még csak 22 vagyok.😅🤣 Ja és nem kérek privátot, csak szimplán érdekel
2022. nov. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

2-es

Leirnak egy szituációt hogy mit csinálnának egymással. És erre önkielégítést végeznek.

Nagyon unalmas és értelmetlen szerintem, illetve amelyik lány/nő ilyet akar az offos, jellemző hogy nem bírnak magukkal kapcsolatban sem

2022. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnak magukkal? Mármint szeretnének szexelni egy kapcsolatban? Micsoda fertő.. :D
2022. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
De gáz a szexchat,szánalmas
2022. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

4,

Szexuálisan túlfűtöttek és nem elég a párjuk jellemzően

2022. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell ezt ennyire lehúzni? Azért írásban szavakkal beindítani valakit...nem mindenki tudja megcsinálni.


Kérdező! Szerintem pont az ellenkezője. Még jobban szeretne találkozni, hiszen felkeltettétek egymás vágyát, és még érdekesebbnek látod a másikat, milyen lehet a bőre, az illata...

2022. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írja a #7.
2022. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne elég valakinek a párja ha totálisan kielégíti? Ahol passzolnak az igények és megvan a kémia ott nincs félrekacsintás.
2022. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen kiéhezett nőt
2022. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!