Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, amikor ilyet mondanak egyedülálló nők?

Figyelt kérdés
"Én egy határozott, erős nő vagyok, de arra vágyom, hogy egy igazi férfi mellett végre gyenge nő lehessek"? Mi a véleményetek erről? Nők véleménye különösen érdekelne.

2022. nov. 6. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet nem mondanak a nők, összemostál két mondást!
2022. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen nőtől sem hallottam még ezt, vagy ehhez hasonlót.
2022. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ettől függetlenül érdekelne, hogy ha te valakitől hallottál már ilyet, akkor mi miatt tartod "szánalmasnak".
2022. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Kontextus kérdése.


A munkában határozott, erős nő vagyok, ebben szükség is van erre, mert regionális vezetőként a nyugat-balkáni régió helyi férfi alkalmazottjait is tudnom kell irányítani, akik hagyományosan nem lelkesednek a női vezetőkért. Viszont özvegy vagyok, és a magánéletemben nem szeretnék minden döntést én meghozni egyedül, nem szeretnék én lenni a főnök, ha még egyszer lenne egy párkapcsolatom.

2022. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Az az ertelme, hogy a nők erősek akarnak lenni, de maguknál is erősebb ferfira vagynak, akikhez kepest gyengebbek
2022. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem hallottam még ilyet, de egyébként igen, szánalmasan hangzik.
2022. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Én vezető pozícióban dolgozom és otthon szeretem átadni a gyeplőt. Nem gyenge akarok lenni egy férfi mellett, hanem nyugodt.
2022. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem is találkoztam vele túl gyakran. Egy alkalommal a való életben és két alkalommal a She.hu kommentjei alatt...
2022. nov. 6. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Akkor miért ért meg egy kérdéskiírást, ha te magad szerint sem egy jelenség?

:D Annyi hülyesége van embereknek, képzeld el, hogy valaki arra izgul, ha arcon fossák, valaki meg áramot vezet a zacsiba vagy a bimbibe.

2022. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Szingli nő vagyok, de sosem mondtam még ezt, és másoktól sem hallottam.
2022. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!