Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy 40-es cipőméretű férfivel?

Figyelt kérdés

Van olyan cipő (bakancs pl) amiben még a 40-es is lötyög, bár az ortopéd talpbetétem (amit lúdtalp miatt hordok) némileg kitölti viszont a nyári sportcipőkben a 40-es is kényelmes.


Ha nem jönnétek össze, akkor mi okból nem? Azért mert simán ciki nektek, hogy a pasitoknak ekkora lába van esetleg azért mert más dolgokra következtettek ebből...?



2022. nov. 19. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy valaki erről bárm,ire következtessen, mert ez az utolsó infó, amit megtudna rólad. Ledhet, hogy a lábméret összefügg mondjuk a magassággal (nem feltétlen), de nem gondood, hogy az előbb feltűnik?


Ne görcsölj hülyeségeken. Nő vagyok, és nekem is 40-es a lábam. Mi meg azt kapjuk, hogy ez nagy. Aki emiatt beszól, az idióta. De nem kerülök ilyen helyzetbe, mert csak anyám ismeri a lábméretem, szerintem apám se tudja kábé.

2022. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#2: A 17 alatti pélóméret mióta számít gyerekméretűnek? Úgy tudom az átlag az 15 cm.


#3: Amúgy 170 vagyok és 55 kg.

2022. nov. 19. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

10.


Ja pl. a nőirokonaim, akik nem 180 magasak, de 42-43 lábméretűek. Szerintem a származáshoz lehet némi köze, de hogy milyen viszonylatban, azt nem tudom.

2022. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem èrtem, mi a gond a 40-es lábbal?
2022. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!