Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik anyagi helyzetük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik anyagi helyzetük miatt nem találnak párt, erre hogy jönnek rá?

Figyelt kérdés

Mármint honnan tudják pontosan hogy tényleg azért nem sikerülnek a randik mert az ő anyagi körülményeik kevesek a nőnek?


A nők konkrétan megmondják nekik?



2022. nov. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Beképzelik.
2022. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha én most írom hogy nettó 260 ezret keresek és várom a hölgyek jelentkezését! Tele lesz a postaláda? Vagy 1db árva üzenet sem fog jönni?


Na ugye!

2022. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha én irom hogy nettó 800at keresek tele lesz szerinted? Kepzeld, nem. Nehányan biztos írnak majd, de aki erre ugrik az annyit is ér, attól én nem akarok semmit. Nemhogy a párom legyen...
2022. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

2

Írd ki, hogy egymilliót keresel, és akkor is full üres lesz, mert a nők nem így ismetkednel.

2022. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Az elso hiba az onbizalom hiany es a kommunikacio hianya.. azt mondják nema gyereknek az anyja sem erti a szavat
2022. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Férfiak akik anyagi helyzetük miatt nem találnak párt, erre hogy jönnek rá"

Nem csak ez az egyetlen oka, de szerepet játszik ez is. Honnét jöttem rá? Nettó 240 ezer ft-tal ma nem igazán lehet tervezni semmit és nyilván ha kiderül, hogy ennyiből vagyok kénytelen tengődni, az nem túl vonzó egyetlen csaj számára sem. Ez van.

2022. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából fosmindegy, 3 féle ember létezik.

1. Aki a realitásnak megfelelően él. Addig nyújtózik amíg a takarója ér, stb. Sokan vesztesnek tartják emiatt. Kb. az emberek 45%-a lehet ilyen.

2. A "mutatni kell emberek". Évi 2 nyaralás kötelező, szarásig hitel, kölcsön verda, de az első 45%-ot lenézi és "high life" látszatot tart fenn a közösségi oldalakon.

3. A felső 10% akinek tényleg nincsen semmilyen anyagi gondja. Politikusok, bankárok, mindenki aki jól megél az első 2 csoportból.

2022. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!