Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 25. 16:54
A kérdező szavazást indított:
A barna hajút.
A fekete hajút.
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok, ezért nem szavazok. De van olyan férfi, aki ha csak a külsőt nézzük, akkor a 2.-at választaná???

Kizártnak tartom még úgy is, hogy közelebb állok a fekete hajúhoz testalkatra a 160 cm/70kg-mal, mint a barna hajúhoz.

2022. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

1

Én ismerek ilyen férfit. Mindig is a duci/kövér nők jöttek be neki. És nem, nem kényszerből. Jóképű, jómódú pasas. Minden nője, felesége is kövér volt már a megismerkedésükkor. Bármikor kaptatott volna/kaphatna vékony nőt.

2022. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az nem olyan ritkaság, hogy egy férfinak a duci nők jönnek be, na de a fekete hajú nő szegény a ducik mezőnyében is hátul kullog.
2022. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én személy szerint rosszul vagyok a vékony kiscsaj-sportos pasi összeállítástól, pedig világ életemben (és már nem vagyok fiatal) nagyon-nagyon vékony voltam.


A molett nő-kövérkés pasi páros meg baromi cuki, jót röhögtem rajtuk. Egyébként a molett nő szerintem szép arcú, vonzó és kedvesnek és jófejnek is tűnik.


Szerintem egy ausztrál komikusnőt utánoznak, neki vannak ilyen iszonyatosan vicces videói, ahol a férjével megpróbálják leutánozni ilyen vékony, kikent, kifent nők magamutogató produkcióit.

2022. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár a nyilván.
2022. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barna *
2022. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagyok férfi, de az elsőt választanám
2022. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!