Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is könnyebb a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is könnyebb a pasiknak ismerkedni amikor alapból elvannak itélve szexmániás állatoknak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyenfuggo, nem a nemed dönti el...
2022. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyebb.
2022. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs mind elkönyvelve sztexmániás állatnak, csak egy részük.
2022. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert azok,azert vannak elitelve
2022. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőben és férfiban is van egy szűk réteg akinek nagyon könnyű, illetve egy, akinek nagyon nehéz és közte az átlag, akik hosszabb, rövidebb keresés után találnak párt, ha akarnak.

Nem a nemed dönti el, hanem a kinézeted, a szociális készségeid és az, hogy mennyire vagy közel a társadalmi ideálhoz az élet egyéb területein. Ha mindháromban jól teljesítesz, könnyű lesz, akár nő vagy, akár férfi. Ha egyikben se jeleskedsz, akkor szinte lehetetlen lesz, akár nő vagy, akár férfi. A kettő között meg van 1000 másik opció.

2022. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem még senki nem nevezett így. Nem gondolod, hogy esetleg személyesen a te viselkedéseddel van gond?
2022. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Azért azt ti nők is beismerhetitek hogy a férfiakat a végzettségük alapján is elkönyvelitek!


Vannak akik csak a magasabb végzettségűekkel állnak szóba és primitív bunkónak nézik akinek mondjuk csak egy érettségije van vagy egy szakmája.

Persze nem minden nő!

2022. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
7, mert a férfiak közül egy se nézi le a műkörmös, szolariumi dolgozó, hostess, bolti eladó stb. nőket ugye? :)
2022. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7.vagyok


Hidd el, téged még nem aláztak meg mert össze akartál jönni a szigorú szülők egyetemista gyerekével!

A barátnőmnek érettségije van ahogy nekem is és nem véletlenül választottam a "szintemen"!

2022. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9, nem, de voltam már nem egyszer "csak egy óvónő". Ezért is mondom, hogy ne tegyünk már úgy, mintha ez nem specifikus lenne.
2022. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!