Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok a pasi már felejtős ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a pasi már felejtős ha kiderül róla hogy "alja" munkát végez?

Figyelt kérdés
Alja munka= gyári munkás,építő iparban dolgozó és tarsai munkakörök.
2022. dec. 2. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetoen nem a munkája a baj ennek a rétegnek, hanem mikor pl lehülyéznek mert nekem diplomám van es azt próbálják előadni hogy én sokkal hülyébb vagyok mint ők.

Van egy lekezelés bennük a kisebbségi komplexusuk miatt.

Nem egyben. Nem kettőben. Hanem ki.merem jelenteni hogy amblokk.


Nekem még egy szakmunkasbol lett csopvez is beszólt amiert én irodában ülve álltam felette pü vezetokent. Egybol en voltam mindog a sz.r, a hulye meg a buta es maga a sötétség, mert fiatalon nő létemre alattam van munkahelyi státuszban.

ez es ilyenek miatt jobb kerülni ezt a réteget.


Nem a munka itt a baj ismetlem. A munka nem szégyen.

De ez..

2022. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem teljesen jó egy kőműves vállalkozó.

Csak ne egy segédmunkás legyen. Aki megakadt itt, az nem akart tovább lépni, nem akart sikert elérni.

2022. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%

Ja meg amikor elment az áram és elkezdtem viccelődni az egész munkahely elott hogy az egy dolog hogy leáll a termelés és millio károk vannak, de az én számítógéoem sem megy :D

Ez olyan vicc volt mint az hogy "Sztálin halott, Hitler halott és én sem érzem túl jol magam"


Mindenki nevetett es vette a poent, csak az a nagyon értelmes csopvez nem es sértődve elkezdte magyarázni hogy maga a cég a termelésen alapszik anelkul nekem se lenne munkám.


Egy viccet se képes felfogni olyan ostoba de szidni szapulni meg tudja a másikat.

(1)

2022. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Engem nagyon nem erdekel ha tanultabb , nem fogom ezert dicsoiteni .
2022. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
11%
Szexre még jó lehet.
2022. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

Csak néznek amikor megtudják, hogy amim van az mind az enyém (nem a banké) és “alja építő ipari” munkából teremtettem meg. Mert mindig valami magas beosztásúnak hisznek egy cégnél. Egy 2 kezi munkás is adhat magára és senki se fogja megmondani róla, hogy mit is dolgozik..

Kedves első válaszoló:

Max azért hülyézek le egy diplomásat mert tanul x évet az egyetemen és vicc fizetésért melózik, de büszkeségből ő akkor is azt fogja csinálni mert “tanult” ember és nem süllyed le egy egyszerű szakmunkás szintjére.. Közben meg a nagy diplomások néznek le engem mert nekem csak érettségim meg egy pár szakmám van, aztán meg ha mennem kell hozzájuk árajánlatot készíteni az adott munkáról akkor meg le vannak hűlve, hogy ők ennyit nem tudnak kifizetni most, majd részletekben megadják csak csináljam már meg.

2022. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ere indok. Abszolut kisebbségi komplexusosak!

Nem a tanultak nézik le a gyári melot, hanem ez fordítva van.


Kezdve azzal hogy szerintük a home office nem is munka, meg jatszanak a gépen az irodisták, folytatva azzal hogy én hinék magamról sokat, mikozben ez nagyon nincs így.


De olyan alázásokat nyújtanak, ami teljesen igazsagtalan es jogtalan pláne a párjukkal szemben.

Kivetitik a saját komplexusukat a masikra.

2022. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy szintén gyári munkásnak, vagy egy konyhai kisegítönek, takarítónönek biztos nem felejtös, egy tanult nönek igen. Más életritmus, munkabeosztás, érdeklödés, életcélok.
2022. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
Diploma csak egy papír. A melósok és irodisták között is vannak értelmes emberek és segg hülyék is.
2022. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs "alja" munka. Minden munkát meg kell valakinek csinálni, a gyári munkát és az építőiparban előforduló munkákat is beleértve. Nem nézem le senki munkáját, ezzel automatikusan senki sem esik ki a rostán nálam.

Viszont én is alá tudom támasztani, amit korábban mondtak: még egyetemre jártam, amikor az aktuális pasim kőművesként dolgozott, az ő baráti társasága is, ahova bevitt egy idő után, szintén mind hasonlóakból állt: ács, favágó, ilyesmi. Namármost, én annyi lenézést és megvetést, gúnyolódást még életemben nem kaptam azóta se. Az exem is folyamatosan azt éreztette velem, hogy hülye vagyok, amiért egyetemre megyek és mennyivel rosszabb nekem, hogy csak az ösztöndíjam van, miért nem megyek el tisztességesen dolgozni valahová, akkor nem neki kéne mindenem fizetnie (miközben én konkrétan veszekedtem vele, hogy hadd fizessem a magam részét, de ő nagy gavallér módjára sosem engedte. De azért az orrom alá dörgölte, hogy mindig mindent ő fizet nekem..). Na, hát nem is volt hosszú életű a kapcsolat, amúgy az exem csalt meg és emiatt szakítottunk, bár tény, hogy én sem éreztem kifejezetten jól magam vele akkor már.

Én nem mondom, hogy MINDEN szakmunkás ilyen, de a saját szűk merítésem meg amiket itt olvasok gyakorin alapján is azért inkább kerülöm ezeket a szituációkat. A környezetemben amúgy sem a gyári munkások vannak többségben, szóval nem nehéz suba a subához alapon keresnem hozzám hasonlóan diplomás, irodai munkát végző párt.


Egyébként a gyári melóval meg az ilyen-olyan szakmunkákkal nekem első sorban a munkarend lenne a legnagyobb problémám. Aki műszakolgat meg hétvégén is dolgozik meg ilyenek az nálam elég nagy hátránnyal indul, mert én eléggé időigényes lány volnék, szeretem, ha nem csak heti 2x egy órára találkozunk a párommal, de az se jó, ha ő meg csak az én kedvemért minden szabadidejét rám fordítja és nem töltődik meg nem foglalkozik a barátaival meg a hobbijaival meg akármivel. Hosszú távon ez nehezen összeegyeztethető, na.

2022. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!