Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki edzőteremben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki edzőteremben ismerkedett meg a párjával?

Figyelt kérdés

Egy lány aki a szomszéd városban lakik, akit látásból ismerek (távoli látásból, ha így érthető), sajnos nincs közös ismerősünk, Facebookon meg nem akarom ismeretlenül jelölgetni, mert abból semmi nem lesz. Nem sokat tudok róla csak hogy melyik konditerembe jár. Arra gondoltam, néha néha napi jeggyel elnézek oda, hátha ő is ott lesz. De nem tudom hogy közeledjek hozzá.

Valami ötlet?

Nagyon könyörgök ne a "gyúrunk vazze?" "mit szedsz?" és társait mondjátok :D



2022. dec. 11. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem egy az erdeklidesi korotok feleslegesen mesz oda

Ezzel max csak becsapod milyen sportos vagy aztan nem is.

2022. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha ezzel a mentalitással élek, elég szomorú jövő vár rám
2022. dec. 11. 13:33
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha te alapból nem jársz kondizni úgy esélyed sincs nála.
2022. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, kondizz kicsit, lehet hogy tetszenél neki így ahogy vagy, ha meg nem legfeljebb sportoltál egy-kettőt.
2022. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

#1 ne aggódj, az nyilván látszik rajta, hogy nem szokott sportolni🤣Az izmok nem épülnek csak úgy a semmitől, a lány is levágja egyből, hogy nem jár kondizni a srác (vagy ha igen, akkor nagyon szarul csinálja).


Amúgy simán lehet teremben is ismerkedni, próbáld meg.

2022. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Nincs mit veszítened.
2022. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
A kondi termek látogatóinak a 90%-a sem a sport miatt jár oda. A "jól nézzek ki" felfogás vezérli őket. Na meg mellé a havi 100EFt-nyi fehérje meg az aminók, a szuper "egészséges" táplálékkiegészítők, hogy 2 hónap alatt +10kg vizes izom felugorjon. Miért is? Hogy jó nőket kúrhasson. A sport nem a kondi termekben kezdődik... sportolj az egészségedért, a kondi az minden csak nem az egészség szolgája. Van szerencsém a generációmban látni egészsigileg tönkrement kondisokat 20 év "egészséges" sportolás után. Izületek, cukorbetegség, veseelégtelenség, gerincproblémák, pszichés bajok. Persze nem kell nekem hinni.
2022. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy ilyen megosztó téma lesz ez :D

Attól hogy valaki edzeni jár nem biztos hogy szúrni fogja magát meg 20 évesen romra rakja magát

Na de a lényeg hogy nem az volt a kérdés lényege hogy meg próbáljam-e vagy nem. Hanem hogy hogyan?

2022. dec. 11. 20:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél ott, edzegess, érezd jól magad, aztán majd a helyzet adja.
2022. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5. Kezdo is lehet.. van aki legalabb nem 150-200 kilosan megy oda , csak nemi felesleggel vagy formalidni.
2022. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!