Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, összejönnétek egy plus size férfival? Vagy csak a nők lehetnek túlsúlyosan is sexyk?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 14:04
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nekem volt 100+kilós párom, engem ez annyira nem izgat, ha összességében tetszik, a súly/testalkat csak egy faktor, az összképbe sok más is beletartozik. Külsőre is ill. belsőre is.
2022. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze! És te összejönnél tulsulyos nővel?
2022. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten elhízott emberrel pedig nem tudnék együtt lenni. Nyilván minimális túlsúly más kérdés, főleg, ha egy alapvetően maszkulinabb férfiről van szó. Szvsz, nőknél is hasonlóan van a dekorativitás a legtöbbek számára. Enyhe túlsúllyal még nézhet ki jól, főleg, ha előnyösen oszlik el. Olyan alkattal pedig lehet az illető aktív is. De egy elhízott nő ugyanúgy nem lesz vonzó a nagy többség számára, mint egy elhízott férfi. Ez ilyen. De szerencsére a kövérség orvosolható életmód váltással, szükség esetén gyógyszerekkel. Szóval senkinek nem kell hátrányból indulnia emiatt, ha nem akar.
2022. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen simàn. Szeretem a maci alkatot a nagy pocak is bejön.

33N

2022. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen imádom a nagy macikat! A testes férfiakra a legnagyobb a kereslet! 😍
2022. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jártam 130 kilós férfival és randiztam 160 kilóssal is. 90 felett sokkal jobban tetszenek a pasik, főleg, ha magasak is, arányosak.
2022. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Plus size... Én simán csak kövérnek mondom magam. :D

Egyébként van barátnőm, ő azt mondja, semmi baja nincs a külsőmmel. Ettől függetlenül le fogok fogyni, leginkább egészségügyi okok miatt. Nem hiányzik, hogy cukorbeteg, vagy pár éven belül izületes legyek.

Ja, és exem meg kifejezetten ellene volt, hogy lefogyjak, mert szerinte az nem férfias. Pedig aztán a felesleg nagy része rajtam nem izom, hanem zsír.

Nyilván a többségnek ez nem tetszik. Mint ahogy mondjuk egy 100 kilós nő sem jön be a többségnek. De ahogy vannak férfiak, akiknek a teltebb, vagy egyenesen elhízott nők tetszenek (vagy ha nem is kifejezetten tetszenek, de bőven tűréshatáron belül vannak), ugyanúgy nők is lehetnek, akik hasonlóan vélekednek az elhízott férfiakról.

2022. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Simán össze igaz férfiként, mivel nem nő vagyok.
2022. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én inkább normál testalkatú nő vagyok,talán pár kg felesleg ha van rajtam,de voltam kifejezetten vékony is,akkor is és most is a ducibb férfiak jöttek/jönnek be.

A legutóbbi férfi akivel ismerkedtem 180 cm és 150 kg volt... imádtam

2022. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!