Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tévesen elutasítottam valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévesen elutasítottam valakit, és nem tudok túllépni rajta hónapok óta. Tanácstalan vagyok, meg igazából ki akarom írni magamból. Van ezzel kapcsolatban észrevételetek?

Figyelt kérdés

26L vagyok, de ismerkedés terén még tapasztalatlan. Egészen mostanáig nem is foglalkoztam fiúkkal/férfiakkal gyerekkori trauma miatt és mindenkit elutasítottam, aki közeledni próbált, nagyon zárkózott vagyok, de igyekszem változtatni.


Pár hónapja viszont találkoztam egy férfival munka közben (egyszeri alkalom volt, hogy oda kellett mennem ahhoz a céghez, nem egy helyen dolgozunk alapból). Flörtöltünk és meglepő módon úgy éreztem nagyon tudok hozzá kapcsolódni, egyszerre éreztem magam biztonságban, de közben meg nagyon erős izgalmat, vonzalmat, ilyet még soha az életben senkivel.


Azt tudni kell, hogy vékony alkat vagyok, feltűnően kerek csípővel, fenékkel, nagyobb mellekkel és sportolok is. Visszafogottan öltözködöm, de attól még szeretek nőies lenni és nyilván az alakom kirajzolódik így is. A legtöbb helyen, ahova megyek vannak férfiak akik megbámulnak vagy gyorsan végigszalad a szemük rajtam. Régebben ez is gondot okozott, ma már figyelmen kívül hagyom, de ha feltűnően bámulnak még mindig megijedek és befeszülök.


Szóval nagyon jól éreztem magam vele, de nem tudtunk a munka miatt egész nap egymás közelében lenni és beszélgetni. Egyszer fura érzésem támadt (mintha valaki nézne) egy pillanatra megfordultam, már maszkban volt valamiért, a teste is nagyrészt takarásban volt és hirtelen nem ismertem meg hogy ő az, alapból azt hittem, hogy egy másik helyiségben van. Mint írtam fentebb, befeszülök, ha azt érzem, hogy egy férfi intenzíven néz és most is a másodperc töredéke alatt bepánikoltam, és automatikusan csak megforgattam a szemem és hátat fordítottam. Mire elfordultam, kapcsoltam hogy ő volt. Ezután már rám se nézett, én nem mertem odamenni hozzá, nem tudtam, mit mondjak neki, hogy csináljam vissza. Délután mikor elköszönt a többiektől, mellettem ment el a folyosón, köszöntem neki, de akkor sem nézett rám, csak bámult előre, nem is köszönt vissza. Azóta nem láttam.


Nincs ürügyem visszamenni a céghez, megkérdezni, hogy ő akar-e valami komolyat. Attól tartok, hogy ez neki csak játék volt, aztán látta, hogy mégsem vagyok vevő rá és hagyta is. De közben meg a 26 évem alatt ő az első férfi, aki megmozgatott és félek, hogy nem lesz több ilyen, akivel "működik a kémia".



2022. dec. 11. 19:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
27%
Téves elutasitas mi .. amikor kiderult hogy orvos akkor mar erdekelt egybol. Micsoda haszonleso vagy .
2022. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
A hasznot megteremtem majd en magamnak kedves 41-es. Azzal meg hogy o orvos, az elejetol kezdve tisztaban voltam.
2022. dec. 18. 13:59
 43/49 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy társa van honnan tudod, hogy szereti? :D


Ha valakit szeretsz, akkor nem flörtölsz.

És még most sem vagy képes felfogni, hogy miről dumálok.


Egyoldalú, mert te bánkódsz, tanácstalan vagy, míg ő valószínűleg éli életét továbbra is nyugisan, sőt lehet mással ugyanazt teszi, mint veled.

Erre még nem gondoltál egyszer sem?

Az nem fordult meg a fejedben, hogy aki munka közben, operácio közben (nem tudom ott történt-e, bár nincs jelentősége) flörtölt az miféle erkölcsi normákat képvisel?

Eléggé gáz, hogy új voltál ott és békésen neki állt fuzogetni, kiakadt, hogy a szemforgatas miatt és még vissza se köszönt még ha nincs is barátnője/felesége.

Illembol zéró.

És te ilyen alak miatt keseregsz.

No comment. 🤦‍♀️

2022. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
75%
Miért flörtölt veled? Egotuning. Műtőben a dokik mindig kiválasztják azt a nőt 30 másodperc alatt, aki odáig van értük: anesztes, műtösnő, anesztasszisztens vagy rezidens. Élvezi a szitut, ennyi. Lehet azért nem szólt hozzád elköszönéskor, mert érezte, hogy te továbbgondolnád. Tudja hogy hol dolgozol, ha akarna valamit, már megkeresett volna. Pl. Mi van a közös betegünkkel? Csak egy telefon...
2022. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
25%
#41 kérdező is orvos, egy szinten vannak!
2022. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ugyan itt fogorvos no kerestetik kozmunkas elet eros ferfiak szamara !
2022. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

De, értem mit mondasz 43-as.


Nem vagyunk egy szinten, én nem vagyok még szakorvos, de biztos vagyok benne, hogy azt nem érzékelte, hogy "olvadozok" tőle.


De igaz, ha akart volna megtalálhatott volna, ha akarnám én is visszamehetnék hozzá, hogy beszéljek vele, de nem teszem, mert tudom, hogy valószínűleg nem lesz semmi.

2022. dec. 18. 17:18
 48/49 A kérdező kommentje:
De mostmár én unom magamat, ugyanazon kérődzök hónapok óta. Köszönöm szépen a válaszokat, szerintem jó úton járok, hogy elfelejtsem, meglátom hogy alakulnak majd a dolgok.
2022. dec. 18. 17:41
 49/49 anonim ***** válasza:
56%
Én is doktor vagyok, köszönök helyette is : szia :D
2022. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!