Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint férfiban létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint férfiban létezhet olyan aki csóró, vesztes, de ezt ügyesen leplezi?

Figyelt kérdés

Szóval vonzónak tartod, úgy néz ki, úgy beszél, mint akinek normális életvitele, karrierje, egzisztenciája stb. van de mikor jobban megismered rájössz, hogy valójában céltalan életvitelű, össze vissza dolgozgat itt ott, egyszer szellemi munkát csinál, egy év múlva már szórólapozik stb.

Néha külföldön, néha itthon.


De valami sunyi tehetsége van intelligensen kommunikálni, előadni magát, valahogy ápolt a külseje, a ruhái és tényleg döbbenetesen megtévesztő hogy ő valójában egy lusta semmirekellő aki semmire sem jut az életben.


Ilyennel találkoztatok már?


Vagy aki csóró, vesztes azon általában első pillantásra látszik?



2022. dec. 11. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam ilyen, igazi chad alkat, pedig keveset keres, de nagyon jó csajai vannak, mert a szövegével el tudja adni magát!
2022. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

az vagyok, bár ehhez 120 kg-os nő kellett, hogy így gondolja rólam :D


f

2022. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, én se értem, hogy a munkatársam hogy csinálja, de tényleg jó nőkkel tudja magát körbevenni, pedig minimálbér körül keres!...
2022. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt pasim pont ilyen. Fél évembe került, mire rá tudtam bizonyítani a hazugságait. Sejtettem már korábban is, csak nem volt kézzel fogható.

Mindenkinek tartozott, szórta a pénzt, kifelé viszont azt mutatta, hogy neki milyen jól megy. A dumájával mindig talál nőt, csak hamar kipukkan aztán a lufi.

2022. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 4


érzelmileg megviselt téged amikor rájöttél milyen?


miken kezdett el kibukni hogy valami nem stimmel?

2022. dec. 11. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, a másik oldal is.
2022. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van. Volt kollégám is mindig tetőtől talpig márkás ruhákban villog, van egy ízlésesen tuningolt Passatja(hitelre persze), előadja a f@szagyereket,közben meg egy nagy nulla. Albérletben tengődik 40+ évesen, hónapról hónnapra él mert ami lóvéja van azt elszerencsejátékozza. Hó végén már kölcsön kéreget ettől-attól mert gyerektartást is kell fizetnie és van hogy már kajára se telik neki úgy le van gatyásodva.
2022. dec. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus is csak azért létezik mert másképp nem lehet nőt találni. Csak ha gazdag vagy - esetleg eljátszod hogy az vagy. 😀
2022. dec. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elváltan, gyt-t fizetve egy bizonyos kor fölött nem is nagyon lehet másként fiatal szép lányokat befűzni.

Hiába élsz albiban, vagy anyáddal, veszel egy 20 éves A4-et, bálabontáskor vásárolsz néhány márkásabb pulcsit, inget, gatyát, 2-3 zakót, belövöd a sérót, és hétvégén te vagy a műszaki értelmiségi, vagy a HR tanácsadó vállalkozó. Beadod, hogy épp házvásárlás előtt állsz, így az albi/anyádnál lakás téma is letudva egy ideig.

Gané dolog, de csinálják páran.

2022. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyenem.

Előadta magát h vállalkozó, saját lakása van, sok pénzt keres, talpraesett, szeret szörfözni stb...

Kiderült alkalmazott, volt barátnője KATA vállalkozásában alkalmazott, anyu nevén a lakás, pénze nagy része drogokra, szerekre megy, a rezsijét hol anyuval hol aktuális csajával fizetteti ki,persze ad rá pénzt. Fáj a dereka, egész háta tehát nem is szörfözik. Egyedül egy életképtelen, nem még határozott, talpraesett...

Engem csak az húzott föl h össze visszahazudott.

Túlléptem rajta, hisz az ilyenek önértékelési hibás genetikai hulladékok...

2022. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!