Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30+ gyerektelen nők mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+ gyerektelen nők mind kapuzárási pánikban szenvednek?

Figyelt kérdés

Röviden: fiatalon pár hosszabb-rövidebb kapcsolat, egy/több éjszakások majd ezt követően egy tartós 6 éves párkapcsolat aminek 3 éve lett vége. Akkor töltöttem a 30-at.

Azóta 2 kapcsolatom volt, mind kettő zátonyra futott.

30 feletti egyedülálló gyerektelen nők.

Mind a 2 kapcsoltban úgy éreztem, hogy eszeveszetten feszített tempóban kell gyorsan letudni a kötelezőket, aztán induljon a baba projekt meg a közös ház/lakás.

A feszített tempót úgy kell érteni, hogy az első nőnél 1 hónap után, a másodiknál már a randi után pár nappal éreztette, hogy neki szülni kell mert kifut az időből. Akkor még nem esett le, hogy mit is akar.

Nála ott telt be a pohár pár napja (azóta szakítottam is vele) hogy a megkérdezésem, vagy inkább a véleményem kikérése nélkül elkezdte tervezni a ház projektet.

Tehát a lényeg, hogy 3 hónap után ő már úgy gondolta, hogy a megkérdezésem nélkül kérhet lakáshitelajánlatokat.

Mondom neki: te normális vagy? Erre a válasza az volt: hogy ő minél hamarabb közös házat akar, mert a barátnői mind leszültek, a nővére a 2. gyerekkel terhes, meg különben is 1 éve van még kiélnie magát, és amúgyis beszéltünk a saját házról.

Ja a kiélés: feszített tempóban kellett volna menni nyaralni januárban meg a nyáron, mert utána már nem lehet a gyerek miatt. Mert mióta a barátnői meg a nővére szültek, nincs életük csak a puja meg háztartás, és ő még élni akar ezért mindent gyorsan lekell tudni a szülés előtt blabla.


Nem tudom, lehet bennem van a hiba, mert nem szívesen adósítanám el magam egy 3 hónapos max fél éves ismeretség után. Vagy kötelezném el magam egy gyerekkel.

Oké az idő ellenünk dolgozik, de ezzel az erőltettet kapuzárási pánikkal nálam csak azt érte el, hogy 200%-ban kiábránduljak belőle. Szerintem egy közös eladósítás és gyerek az legalább 2 év együttlét. Lakhatással nem lett volna probléma, mert nála és nálam is élhettünk volna együtt kompromisszumok nélkül (ahogy tettük is az elmúlt 1,5 hónapban).

Az elsőnél aki 32 éves volt, pepitában hasonló szitu, az ő sztoriját nem írom le mert így is sokat pofáztam már.


Szóval nem tudom, kicsit kiábrándultam most a korosztályomból, és egy ideig biztos nem fogok kapcsolatot keresni. Illetve ezek szerint már az ismerkedési fázisban tisztázni kell, hogy ha akar gyereket azt feszített tempóban pár hónap után, vagy hagy időt összecsiszolódni.


2022. dec. 15. 02:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
1%
Várjál, te nő vagy? Nem értem, ki ki a történetben.
2022. dec. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom de tarskeren utálják őket, riaszto ha komoly kapcsolatot keresnek.
2022. dec. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

A komoly kapcsolattal nincsen baj, de az erőltetéssel annál inkább.

1-es olvasd el a kiegészítést, és rájössz. Kétlem, hogy egy perccel a kérdés kiírása után el is olvastad 😉

2022. dec. 15. 03:04
 4/46 anonim ***** válasza:
3%

3: Elolvastam, csak nem tudom, melyik mondatban kiről írsz, magadról vagy a párodról.

"Mind a 2 kapcsoltban úgy éreztem, hogy eszeveszetten feszített tempóban kell gyorsan letudni a kötelezőket, aztán induljon a baba projekt meg a közös ház/lakás."

Te vagy kapuzárási mániás?


"ezzel az erőltettet kapuzárási pánikkal nálam csak azt érte el, hogy 200%-ban kiábránduljak belőle"

Vagy a másik?

2022. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%

szerintem a csaj akart hazassagot gyereket mert kifut az időből.

A legtobb pasi be is hajtja a fejét ilyen erőltetésekre.

Kerdező ritka kivetel hogy nem gyűrűért kuncsorgott a boltban hanem pápá:D

2022. dec. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
6%

"A feszített tempót úgy kell érteni, hogy az első nőnél 1 hónap után, a másodiknál már a randi után pár nappal éreztette, hogy neki szülni kell mert kifut az időből. "

Tehát hogy te nő vagy és a párod férfi és ő szokta minden randipartnerével éreztetni, hogy szülniük kell, és veled is ezt éreztette, hogy szülnöd kell, de te nem akarsz?...

2022. dec. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

4, 6, szerintem menjél aludni 🤣

Baszki nem esett le, hogy én vagyok a férfi és a két nővel ugyan úgy jártam?

Nem vagyok egy nagy regény író, de azért szerintem elég érthetően fogalmaztam.

2022. dec. 15. 03:12
 8/46 anonim ***** válasza:
12%
7: Akkor az idézett mondatnak ki az alanya? Az első nőnél ... éreztette... Ki éreztette a nőnél, hogy neki szülnie kell, mert kifut az időből?
2022. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
59%
Én is azt látom hogy nagy az erőlködés, nagyon sokan úgy vannak vele hogy le kell tudni a kötelezőt, kellenek az álomesküvős, babavárós, babázós képek a fészre. Lehetőleg profi fotós által megcsinálva mert az úgy trendi. Aztán két éven belül szinte kötelezően válás, közben Coelho életbölcsességek napi szintű posztolása önigazolásként. 😁 Így mennek a dolgok az állatkertben mostanság.
2022. dec. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%
Figyu kérdező, nem minden nőnek viszket így a méhe gyerek után. Sőt, manapság egyre többen nem akarnak szülni.
2022. dec. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!