Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha egy lakatlan szigeten hosszú időre össze lennétek zárva egy férfival de ő meleg lenne?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 11:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Megküzdenének az egyetlen sminkkészletért, ami valahogy velük együtt a szigetre vetődött. :)
2022. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%

11-es, ez nagyon jó.

Én arra tippeltem volna, hogy körülnéz a szigeten, melyik a legdaliásabb hím orangután vagy gorilla.

2022. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg 2. válaszoló, mivel vennéd rá? Az egyetlen fizetőeszközöd egy ilyen helyen egy meleg férfi számára gyakorlatilag értéktelen, sőt a társadalmi normák és még csak a törvények sem kötelező érvényűek, mivel nincs aki betartassa őket.

Sőt, nem is csak a 2. válaszolót kérdezem, hanem mindenkit. Szerintetek mi lenne?

2022. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is összebarátkoznék vele. És amiket a #2 felsorolt, azokat közösen csinálnánk meg. Nem azért, mert "ráveszem" valamivel, hanem mert alapvetően mindkettőnknek érdeke ez mind. Megpróbálnánk közös erővel túlélni és valami megoldást találni, hogy visszatérjünk a civilizációba.

Amúgy ha nagyon erőt venne rajtam a "hiány", fából faragnék magamnak egy dildót. Semmi sem garantálja, hogy a velem ragadt férfi tetszeni is fog nekem, függetlenül attól, hogy meleg-e vagy sem. Ha nem tetszik, akkor ha heteró lenne se akarnék vele csak azért lefeküdni, mert ő van ott helyben. A társasága jó, azt örömmel veszem, de szexuálisan semmilyen igényem nem lenne vele szemben.

2022. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem félnék, hogy megerőszakol.
2022. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

5. Egyszerű, mert ha ezek rajtam múlnának, akkor meghalunk étlen szomjan bogarmaláriában és mindenben:D

Szóval vagy halászol vagy meghalsz.

Szerintem ez elég lenne


Férfiként nem kéne viszont.

2022. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17.


Ha ő vadászik és halászik, miért kellene adnia neked belőle? Valamit adnod kell érte pl. addig te növényeket nevelsz vagy építesz egy kunyhót. Csak úgy "ingyen" - főleg ilyen helyzetben, amikor erősen limitáltak a készletek - semmi nem jár. Elsőnek azt eszik meg, aki így gondolkodik, mert csak terhére van a csoportnak.

2022. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

De ha en nem tudok kunyhot epiteni meg semmit de nekem jut eszembe?

Csapatmunka van ilyen esetekben kulonben nem élunk tul.

Nem egyéni sport egy lakatlan sziget.

Egyiknek esze van otlete masiknak ereje meg stb.összejátszás van.

2022. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg férfi hamarabb fanyalodna rá a nőre a hiány miatt.
2022. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Vagy rájönne, hogy férfi, es el volt eddig tévedve.
2022. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!