Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itt állitólag lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt állitólag lehet ismerkedni,akkor miért mindig mindent a pasinak kell csinálnia?

Figyelt kérdés
A nők elvárják hogy mindent a pasik csináljanak a világon,gyakorlatilag szájukba repül a sült galamb.Ők soha semmit nem tennének maguktól.Ha a pasi nem ír,ők aztán biztos nem fognak ráirni egy pasira,amikor kb napi több száz privátot kapnak.
2022. dec. 19. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
nem nagyon érted ezt a kereslet-kínálat dolgot, úgy látom
2022. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nincs így. Én volt már hogy ráírtam itt egy pasira a válasza alapján.

Igaz, nem ismerkedési céllal, hanem mert megbeszéltük a válaszát.

Amúgy egy jó fej, okos, intelligens, értékes embert ismeretem meg benne, nagyra tartom őt sokféle szempontból. Nem bántam meg hogy én írtam rá, sőt!

De mivel ő sem akart ismerkedni és én sem, nem a társkeresés volt a cél egyikünk részéről sem (pedig mindketten szinglik vagyunk), így nem lett folytatás.

Úgyhogy nem minden lány "várja a sült galambot".

2022. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, már megint itt tartunk, hogy a nők napi több 100 privátot kapnak. Mégis hol? Ezt komolyan kérdezem. Életemben nem kaptam több 100 privátot. Akkor lehet, nem is vagyok nő?
2022. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha te akarsz ismerkedni, neked kell pedálozni és akkor TALÁN lesz valaki aki nyitott rád. Mi k.urvajól megvagyunk kéretlen üzenetek nélkül is.
2022. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Talán azért, mert a nők sokkal jobban félnek a férfiaktól, mint fordítva. 😉
2022. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindig, vannak kezdeményező nők ugyebár és ha te egy lusta diszno vagy ismerkedni, akkor csak fetrengj a sárba továbbra is.

Nem a nők a hibásak azért, mert te várod a sült galambot...

2022. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert a nőket folyamatosan emlékeztetik a feministák évtizedek óta arra, hogy legyen bennük tartás meg méltóság, a férfiaknak meg nincs ilyen szervezetük.


A nők kollektivistábbak, még vécére is együtt járnak, a férfiak magányos farkasok, összeverődnek 1-1 eseményre vagy célirányosan.


Emellett biológiailag is ugyanez lenne, ha Tarzant meg Jane-t a vadonban nevelnéd fel, a nő a reprodukciós képessége miatt értékesebb, ezért a férfinek sokkal erősebb a szexuális vágya, hiszen amelyik férfiegyednek túl alacsony volt a libidója, az nem volt elég motivált, hogy odapofátlankodjon és nem tudott szaporodni. A genetikai szál elvarródott, nem öröklődött tovább.


És hiába vagy tudatos és nem akarsz szaporodni, attól még a hormonok dolgoznak benned, amikor nőt látsz. Erre pedig agresszíven rá is erősít a média, marketing és minden. Ma már mindent nővel akarnak eladni.

2022. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésedben benne van a válasz is: "...amikor kb napi több száz privátot kapnak."

Persze túlzó a fogalmazás, de aki egy csomó privátot kap, az nyilván nagyobb alkupoziban van, nincs rászorulva, hogy ő fusson mások után. Azon felül, hogy az esetek 80%-ában amúgy is a férfi kezdeményez.

2022. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Igazából az alapprobléma az, hogy ha a férfiak varázsütésre mind passzívvá válnának is csak az lenne a vége, hogy ha nem is 20-80-ra állna be, de a felső 50% vinne mindent, amiből a top férfiakért küzdenének a nők, a többieket elvinnék a futottak még kategóriás nők, a maradék alsó 50% meg akkor is hoppon maradna, ha Tonna Donna cicával meg vibrátorral öregszik meg.


Mert hiába lenne elméletben ugyanannyi párkereső szingli hetero nő, mint férfi, ha a nők sokkal jobban elviselnék az igazán jó pasiknak, hogy azok nyíltan másokkal szexelhessenek, miközben ők amellett, hogy hűségesek hozzá mindent megtesznek érte, hogy übereljék a férfi többi szexpartnerét, minthogy szintük alattival alkudjanak meg. És ez minden szinten így lenne, a topmodell szintjén és a Tonna Donna szintjén is.

2022. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!