Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan társkereső iroda vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan társkereső iroda vagy oldal,ahol rendkívül túlsúlyos nők keresnek társat,partnert?

Figyelt kérdés

Az interneten csak duci,molett társkeresők vannak,azokon az oldalakon,amiket ismerek.Rendkívül kövér nők számára nem tudok ilyenről.

Vannak valahol fenn tényleg óriási idomokkal rendelkező nők?



2022. dec. 19. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ilyen? A sima duci társkereső is a túlsúlyosoknak lett kitalálva, függetlenül attól, hogy 80 vagy 280 kg. Nincs felső korlát egy ilyen társkeresőn.
2022. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban nincs felső korlát,de a legnagyobb nők max. 120-130 kg-osak.A zöme 100 kg körüli molett nő.
2022. dec. 19. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni a döbbenetet a 130 kg-s nő arcán, mikor megírod neki, hogy “bocsi nekem túl vékony vagy”😂


Szerintem inkább kezeltesd magad, mert mozgásképtelen dagikra gerjedni elég beteges dolog. Vagy költözz Amerikába, ott minden sarkon van egy mopeden guruló hájpacni.

2022. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs,de nem 300 kg-os mozgásképtelen nőkre gondoltam,hanem 150 kg+-os nőkre.

Egy ekkora nő dolgozik,háztartást vezet stb.....Amerika valóban Kánaán lenne nekem,de inkább maradok itthon.

2022. dec. 19. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal olyan mintha egy South Park epizódot néznék.
2022. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!