Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé dekoratív,átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé dekoratív,átlag alatti nők bele mennétek egy ilyen kapcsolat félébe egy hasonló pasival?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat ahol a pasi akár fizetne is, viszont kialakulna valamilyen barátság az az nem csak szex lenne ha nem pl túrázás vagy hasonló közös program,általános kapcsolattartás tudni a másikról mi van vele.
2022. dec. 26. 15:53
A kérdező szavazást indított:
nem mennék bele ronda pasival semmi semmiképpen nem kezdenék
jó lenne ez a felállás jó pasival
nem mennék bele nem vagyok prosti,már a kérdés is sért
értelmetlennek tartom a kérdést vannak erre oldalak ahol ilyen fizetős szolgáltatást igénybe lehet venni
nem tartom magam átlag alattinak már csak ezért sem mennék bele
fura hogy pont kevésbé dekoratív,átlag alattit szólít meg a kérdés,
Szívesen megismernélek ha másért nem akkor puszta kíváncsiságból rád is írok.
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszed, ha nem, a kevésbé dekoratív nők is igényelhetik, hogy legyen valakijük, egy kapcsolat barátságból is ki tud alakulni, anélkül hogy a másik félnek ehhez "havi díjat" kéne fizetnie
2022. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezt teljesen megértem viszont egy mondjuk szépen átlag alatti pasival nem hiszem hogy akarnának kapcsolatot. A fizetés része csak ezért van,lenne.
2022. dec. 26. 16:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nekem fontos a monogámia.
2022. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ez monogám kapcsolatféle lenne (legalább is részemről) az az csak az adott nővel lenne ilyen vagy bármilyen kapcsolat. Mivel tudom hogy átlagon aluli pasiként esélytelen egy komoly kapcsolat ezért gondoltam erre és ebből jött a fizetős része is.
2022. dec. 26. 17:04
 5/20 A kérdező kommentje:
3 egyébként fura hogy csak ezzel lenne bajod vagy is meglepődtem hogy csak ezt említetted gond ként.
2022. dec. 26. 17:05
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
Ezt hivják párkapcsolatnak!
2022. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Átlag alatti nő vagyok, mégsem lennék ilyen megalázó kalcsolatban...
2022. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Alapszabály: akivel dugok, attól nem fogadok el sem pénzt, sem barátságot. Az nem barát. Lehet partner(párkapcsolat) és lehet használati tárgy. Aki pofázni is akar a szex mellé, attól elvárom, hogy el is köteleződjön. A többinek elég, ha csöndben becsukja maga után az ajtót és addig jófej, amíg együtt vagyunk.
2022. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak szerelemből szexelek, szóval nem.
2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7 miért lenne ez megalázó? max a pasinak az szerintem

8 itt nem az elköteleződés a baj ha nem az hogy egy ilyen pasinak nincs esélye pénz nélkül az az nincs lehetősége elköteleződni.

Mivel egy nő sem állna le vele ezért akarna egy ilyen helyzetet. És talán nem kérnének el tőle csillagászati összeget sem érte,bár nem is tudom ha pénz is játszik az milyen ismeretség lenne.

2022. dec. 26. 20:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!