Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként még jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként még jó esélyekkel lehet indulni 20-25 közötti lányoknál?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Húgomnak ilyen korosztálybeli barátnői vannak, csak akkor van esélye az ennyivel idősebb férfinak ha nagyon jól keres, nettó 1 millió ft havonta és bátran próbálkozhatsz.

Van egy jó hírem viszont 25-30+ felett sokkal nyitotabbak a nagyobb korkülönbségre.

De a mostani fiatal generáció elég gáznak találja a nagy korkülönbséget, persze lehetnek kivételek de ne. Jellemző

2022. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
nem annyira. külsőre-belsőre egyaránt elég fiatalosnak kell lenni, különben egy vén tatának fognak látni
2022. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
25 évestől a 31 nem óriási és áthidalhatatlan korkülönbség… bármennyire is próbálják egyesek még ezt is pedofíliának beállítani. De az is igaz, hogy amikor én 25 voltam, nem igazán gondolkodtam 30as férfiban, valahol 27nél megállt a dolog. Most, hogy én vagyok 27 éves és látom, mennyire éretlenek még a 30 évesek is, nem vagyok ellene nagyobb korkülönbségnek, viszont 20 éveshez a 30-31 körüli még sok…
2022. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Hogyne barátom. 40-ig jó vagy ezzel a korosztállyal ;)
2022. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

3-as

Azt irod pont amit én hogy 25+ nél már jobban belefér a jóval idősebb férfi is, de jellemzően fiatalabb lányok nem gondolkoznak 30as férfiban

2022. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Változott ennek a megítélése. Ma már egy 20-25 éves fiatal nőnek túlkoros egy 30 feletti. Ritka esetekben összejöhet pl ha tényleg sportos a férfi és egzisztencia is van. Másképp 10% esély sem lehet.
2022. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen az amerikai kultúra hatása, ott nagyon elitelt az ilyen korkülönbség, a fiatalok meg ebben szocializodtak
2022. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Kora húszasoknál alapvetően nem, csak ha a korodhoz képest nagyon fiatalos vagy. Külsőre, gondolkodásra, beszédre is. Akkor lehet, hogy egy izgalmas kalandot látnak abban, hogy idősebb férfi vagy, de azért nem egy vénember. Komolyra viszont akkor sem tudom elképzelni.

Egy normál harmincas nem vonzó egy 20 évesnek. Engem 19 évesen talált be egy 32 éves pasas egy szórakozóhelyen. Jól szituált volt, de taszított az erős borostája, az apró szarkalábai, az a harmincas feje a minden bizonnyal harmincas testtel; és beszélt, hogy az élet, a célok, a feladatok így meg úgy, mintha apám dumálna nekem. Egy fószer volt. Most 34 vagyok, lehet, hogy most tetszene.

25 évesnél már szóba jöhet a harmincas, főleg ha a nő családot akar, mielőtt maga is 30 lesz. Ekkor már hasonló szakaszban vannak, azon gondolkodnak, hogy ha meg akarnak állapodni, akkor össze kéne már szedni hozzá az alanyt. De gondolom te nem feleséget keresel. Azért vannak 25 évesek közt is, akik még nem akarják "elereszteni az ifjúságukat".

2022. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Simán lehet jón esélyed, de ne a nyihogós, magukat hú, de milyennek gondoló csajoknál keresgélj.

46 évesen ment, 31 évvel sokkal könnyebb.

2022. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 évesként röhejes lenne, ha egy harmincas fazon próbálkozna. Vagy teljesen más életszakaszban vagyunk és semmi dolgunk egymással, vagy siralmasan elcsúszott az élete, ha mentálisan még itt tart.
2022. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!