Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak számára is ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számára is ingyenes párkereső? Tinderen kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok olyan társkeresőt ami férfiaknak is ingyenes a Tinderen kívül? Mint pl. Viszony.hu csak ott is fizetni kell.



2023. jan. 2. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha létezne olyan szeglete az internetnek ahol férfiként ingyen, garantált szexhez jutunk, már rég átköltöztünk volna oda...nem gondolod?
2023. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Badoo
2023. jan. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Fizess erte.
2023. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bzdmeg! Ha erre nincs pénzed, hogyan akarsz nőt?
2023. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Badoo egyáltalán nem ingyenes
2023. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Goldengate.hu

Love.hu


Azt hiszem ezek ingyenesek.

2023. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A Facebook társkeresője, mobilos alkalmazásban tudsz beregisztrálni, böngészőből nem megy. Tök ingyenes, lehet normális adatlapot is létrehozni, nem mint a legtöbb társkeresőn. Ami még nagyon jó, hogy közös csoportok alapján is lehet keresni embereket, így rákereshetsz az olyan nőkre is, akikkel tényleg van egyező érdeklődési köröd.
2023. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Badoo-t ingyenesen is lehet használni, az más kérdés, hogyha fizetsz érte, akkor több funkciót használhatsz.
2023. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Badoo-n először az arcod nézik meg, majd azt követően az állásod. Az első szűrön nem nehéz átesni. A második az, ami ha nem kecsegtető, akkor mész a levesbe. Én spec. nem szeretem, ha pénzeszsáknak néznek. Nyilván számít, hogy milyen kényelmet tud egy férfi biztosítani, de én úgy éreztem, hogy sokuknál csak erre megy ki a játék (és nem a "szerelmet" keresik). Magyarán tartalmas ismerkedésre ne számíts, de aranyásókra igen.
2023. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!