Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél az is hátrány hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az is hátrány hogy, 38 évesen azért lakom a szüleimmel, mert anyukám strokeot kapott és így segítek nekik bevásárlásban főzésben?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Rossz az egész hozzáállásod. A nőknek nem az a bajuk, ha te szüleiddel laksz, segítesz nekik, hanem az, hogy mennyit és hogyan tudsz vele kettesben tölteni, magánéleteteket hogyan tudjátok élni. Amennyiben ez a segítő életmód lefoglalja a szabadidőd nagy részét, akkor semmi esélyed.
2023. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha netto 700 ezret keresnel, telne anyuszitterre is. Erre meg nem gondoltal?
2023. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Kifogás hátán kifogás.
2023. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Törölve lett a kommentem pedig élerszerűen vázoltam fel. A legtöbb ember nyügnek éli meg ha másnak gondoskodnia kell egy beteg személyről ez egy plusz teher az életben, és van aki nem szeretné magára átvenni egy párkapcsolat során . Nehezebb lesz így sokkal találni egy empatikus embert aki büszke is lehet rád ezért és nem pedig teherként veszi.
2023. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ miért lakik valaki a szüleivel. Ha egy életképtelen nyomi aki egy kenyeret nem tud/akar kenni magának, belerohad a ruháiba mert ki nem tudja mosni akkor igen, az ilyenektől egy normális nő irtózik. De te éppen ellenkezőleg laksz vele, hogy te gondoskodj róla, ez szép dolog és arra utal, egy nővel is ugyanígy kivennéd a részed, megállnád a helyed közös háztartásban.
2023. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

A legtöbb ember itt az oldalon annyira empatikus mint egy fagyott kutyaszr. De ez úgy a világra is jellemző. Egyszer egy évben van egy jónak lenni jó kampány azt helló.

Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi lesz később ha magam mellé kell vennem anyám mert egyedül nem fogja tudni magát ellátni.

2023. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A Párom emiatt lakott szüleivel 47 évesen. Nekem nem volt gond azóta összeköltöztünk és ha kell együtt megyünk segiteni a szülőkhöz.
2023. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Az empátia nem azt jelenti, hogy mindenkinek lenyelek mindent, és mindenkit képletesen magam elé engedek.
2023. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szép dolog az empátia, de az embernek ott a saját családja, bajai is, akkor nem kell több.
2023. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
Majd ezek jussanak eszedbe amikor te leszel ilyen cipőben neadjisten.
2023. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!