Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itteni lányok nem hisznek az internetes pártalálásban,akkor hogyan jöttek itt az oldalon össze párok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezen az oldalon összejöttek párok? Én csak azért járok ide, hogy ha megkérdezik, hogy miért nincs senkim akkor legyen mit mondanom mit kifogást.
2023. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy vannak lányok akik hisznek benne 💁
2023. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ja, és nem vagyok lány. 38 f incelként rohadtul nem hiszek az interenetes pártalálásban.
2023. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem lányként, hanem 40+ nőként netes társkeresőn ismertem meg a férjemet.
2023. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Van aki hisz, van aki nem. Ne általánosíts. Nem olyan lehetetlen itt olyat találni akivel később párkapcsolatod is lehet.
2023. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Az itteni lányok nem egy homogén halmaz. Van, aki nem akar itt ismerkedni, más meg igen. Na bumm.
2023. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem talált itt senki párt, ezek csak legendák.
2023. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- (én) végül miért írtál rám?

-kíváncsi voltam ki rejlik mögötted.

(2 évvel később)

-tűnj el az életemből, bárcsak soha ne írtam volna rád. (kösz)


-(én) nem sokon múlt, miért maradtál?

-mert kapcsolatot keresek, de nem hiszem, hogy lesz valami, nem hiszek a netes párkeresésben.

-(én) akkor baszdmeg.

-mi?

(1,5 évvel később)

-sosem felejtelek el, ennek itt részemről vége, nem bírom már elviselni a viselkedésedet.


-(én) mikor baszott utoljára?

-takarodj!

-de mégis?

(8 hónappal később)

-szerettelek, de már krvára nem, kicsináltál.

-de ne már, szeress meg újra, lelki problémáim vannak nekem is, légy belátó...

-de (itt kimondja a nevem) egy pestist hordozó patkányt, előbb szeretnék még, mint újra téged.


Szóval vannak kivételek, bő számmal, én azt tanácsolom fiúk, hogy ne adjátok fel, hisz sosem tudhatjátok, hogy "mit dob a gép", bár nem tudom látszik e, hogy mire kell figyelni, mert felszedni itt egy lányt szerintem nem nagy mutatvány, viszont megtartani és azt a sok mocskot, amit magatokba szívtatok a magányos évek alatt, kezdve az önbizalom hiány' meg társaival, mind arra az egy lányra fogjátok kiadni...2 év, 5 év, 10 év fájdalmát egy emberre kiadni....most már tudom, lehetetlent akartam. Amúgy egyes esetekben fektetett nyolcas, mert hiába telt el több év, most is ugyanilyen párbeszédeket tudnék írni.

2023. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ha jó a külsőd, akkor egy "sunáználak"-kal is indíthatsz, lesz rá vevő, ha nem, akkor ha ki is alakul látatlanban egy-egy beszélgetés, legkésőbb képcsere után kioffol. Azért még egy kis beszélgetés van utána, hogy ne legyen nagyon nyilvánvaló, de személyes találkozásra utána nem kerül sor, elhalnak az addig pezsgő beszélgetések.
2023. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!