Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valódi ez a félelmem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valódi ez a félelmem, hogy azt érzem a korombeli nők nem fogadnának el és ezért fiatalabb lányokkal randizom?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok. Amiért azt érzem nem fogadnának el a korombeli 25-30 éves nők:

-nincs jogosítványom és autóm

-még egyetemre járok, diák vagyok, bár mellette nyaranta és évközben a suli mellett is dolgozom


Igaz van már saját lakásom és van pármillió félretett pénzem is, bár ezek nyilván nincsenek a homlokomra írva. Szóval már külön élek egyedül és nem is hónapról hónapra élek, ezeket pozitívnak tartom. Nem 10 éve járok egyetemre, hanem 25 évesen kezdtem el, előtte dolgoztam. Most is dolgozom nyaranta külföldön és tanév közben is a suli mellett valamennyit a leendő szakmámban.

Nagyon max. 24 évesekkel randizom, de a leggyakoribb az a 20-22, mert azt gondolom a korombeli nők nem tudnak rám felnézni és férfiként nézni, mert még nincs jogsim és kocsim és mert nincs végzettségem és még diák vagyok. Ez egy valódi félelem? Nem próbálkoztam minden nőnél, de azt érzem relatíve sok elutasítást kapok/kaptam, mert nincs jogsim sem, vagy mert még diák vagyok. Igaz sokan meg sem várják, hogy pontosan elmagyarázzam az élethelyzetem, a negatív dolgok előbb látszanak, mint a pozitívak.


2023. jan. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon, nagyon rossz duma :D
2023. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a kort nézd, inkább hogy mennyire jössz ki valakivel. Lehet közhelyes, de a kor az csak egy szám, nem az határozza meg az értékedet meg a jellemedet.
2023. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"van már saját lakásom "


Akkor mi a problémád? Innentől kezdve csak a te hibád minden, nincs kifogás.

2023. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Balázska megint miért nyomod évről évre újra a szöveged? Elárul hogy dolgoztál külföldön, hogy kórosabban kezdtél egyetemre járni (amit még el se végeztél) hogy a szüleid adtak alád egy lakást. Az autó fóbia hogy az kell a nőknek. De most kihagytad hogy alkoholista vagy. És pocakos.


Ha 18 éves nővel próbálkozol neki is kell az ingyen taxi. Szóval kezd el a jogsit.

2023. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!