Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valahogy a 40-50es férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy a 40-50es férfiak egy részére jellemző kedves, támogató, kissé atyáskodó viselkedés nagyon szimpatikussá teszi őket. Vajon a saját korosztályoban is megtalálhatom ezt?

Figyelt kérdés

Vannak azok a férfiak, akiknek ilyen megnyugtató, szeretetteljes kisugárzása van. Több témában jártasak, műveltek, szeretnek beszélgetni, tanácsokat adni, megtalálták a hivatásukat, sikeresek benne, és másokat is erre ösztöznek, és olyan kedves, támogató módon fordulnak az emberekhez.


Több ilyen személyt is ismerek, tanárok, orvosok, művészek stb.

egyszerűen jó a közelükben lenni, beszélgetni velük, egyfajta kötődés alakul ki irányukba, de nem tudom a korosztályomban 25-35 között, hogy taláhatnék, vagy egyátalán taláhatnék-e hasonlót, akinek hasonlóan kellemes a közelsége, nem pedig feszült, kínos az ismerkedés.


Persze az is igaz, hogy ezeknek a személyeknek a "legjobb" oldalával találkoztam, és ha jobban megismerném őket, valószínűleg távol állnánk ettől

a kreált ideáltól.


Sokan mondják, hogy ismerkednem kellene, kérdezgetik miért nincs kapcsoltom, de nem is tudom igazán mit kellene keresem.


Bármilyen jó tanács, vagy bárki hasonló gondolatokkal?



2023. jan. 6. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ők még másnan nőttek fel. Nőkkel kedvesek udvarolnak. Mai generácio már nem ilyen.
2023. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
*másban l, más világban nőttek fel
2023. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
87%

Az érintett korosztály és nemiség halmazába tartozom. Sosem "nevelték" belém azokat a pozitív dolgokat, amiket vissza szoktam kapni megjegyzésként* ismeretlen vagy ismerős emberektől, ha élőben beszélgetek velük. (*Könnyen megnyílnak az emberek nekem, támogató pozitív kisugárzásom van stb.)


Szerintem ez is az ember alapvető személyiségének köszönhető és nem azért mert annyi idős. Természetesen a személyiségem formálódott valamelyest időközben, meg hatással volt rám a családom, környezetem, de az alap mag az hasonló volt 2X évvel ezelőtt is. (Nosztalgiával gondolok vissza középiskolai korszakomra, egyik legjobb barátommal hajnalig lelkizések, bor társaságában 🥺😊)


Tl;dr: inkább személyiség, mint kor kérdése, szvsz. :)

2023. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Én meg azt látom hogy a 30 alatti nőknél erre egyszerűen nincs igény, mert csak egy "jófiúként" tekintenek az emberre, akit unalmasnak tartanak.

Ha össze is jön valaki ilyen stílussal, az inkább ennek ellenére, semmint emiatt jön össze.

Persze lehet csak rossz körökben mozgok.

29/F

2023. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Elárulok egy titkot. Ezek a pasik csak a náluk 15-20 évvel fiatalabb cuncikákkal viselkednek így, a feszes husi reményében. A körukbeli nőkkel ugyanolyan kőbunkók mint a fiatalok a saját korosztályukkal (tapasztalat).
2023. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
5. Mindenki sokkal kedvesebb azokkal az emberekkel, akik tetszenek neki, mint azokkal, akik nem. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ők férfiak. A nők is sokkal kedvesebbek egy olyan férfival, aki tetszik nekik, mint aki nem.
2023. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit írsz, arra szokták mondani régebben, hogy be kell érni egy férfinek. Gondolom akikről írsz még elég fiatalosak külsőre, de már a személyiségük is beérett.

25-35 között nem igazán fogsz ilyet találni, de nem azért, mert ők már mások lesznek, hanem azért, mert még nem tartanak itt. Ha neked ez igazán fontos egy férfiban, akkor két dolgot tudsz tenni. Ez első, hogy keresel egy 40 körüli ilyen férfit, aki korban sem áll tőled távol (gondolom te is 25-30 körüli lehetsz), vagy figyeled a saját korosztályod és megpróbálod kiszűrni, hogy kiből lesz majd pár év múlva ilyen férfi.

2023. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
5-ös válaszoló azért nem mond annyira valóságtól elrugaszkodott dolgot...
2023. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek veled. Ezért nem kezdek én sem velem korú pasikkal. Nekem is az idősebbek jönnek be, ez van.
2023. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem fogsz talalni olyet a korosztalyodban.

50 ffi vagyok

2023. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!