Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az önfejles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az önfejlesztést csak a férfiaknak tanácsolják, a nőknek nem?

Figyelt kérdés

Ha egy nő panaszolja el a fórumon, hogy "jaj, nincs senkim, minden férfi csak sexet akar!!4! Hol vannak az igazi férfiak?!" akkor egyből rácuppan a gyk szöszmös macinacis háziasszonykommandója, és körbenyalják, hogy "uuh, igazad van, te ne változtass semmin, a férfiak (en bloc) a hibásak!"


Ha egy faszi panaszkodik, akkor megkapja, hogy "ne nyavalyogj, fejlesszed magad, hö, keress 600 nettót, legyen lakásod, legyé' izgalmas, pattintsd ki magad az edzőterembe'".


Ha egy nyavalygó nő kapna urambocsá olyan tanácsot, hogy ne nyavalyogjon, adjon le pár kilót, legyen lapos a hasa, vásároljon be néhány szexi cuccot, menjen el egy igényesebb fodrászhoz, kozmetikushoz, legyen érdekes élete - hát azt a választ úgy lepontozzák, mint az állat.



2023. jan. 6. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a pszichologusom javasolta, szoval megbukott a kerdesed 🤷
2023. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Nincs így!
2023. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Első sorban azért ez a benyomásod, mert itt a GYIK-en a "Miért nem kellek senkinek?" című és kezdetű hisztikéket többnyire férfiak szokták előadni.


Ami meg engem illet, kaptam már olyan tanácsot, hogy ha következetesen nekem nem tetsző férfiak próbálkoznak be nálam, akkor:

- Járjak el edzeni.

- Frissítsem fel a ruhatáramat.

- Dolgozzak a szociális készségeimen.


Én igyekeztem megfogadni ezeket a javaslatokat, és most egy olyan sráccal vagyok együtt, aki kívül-belül megfelel nekem.


Tehát nőknek is tanácsolják az önfejlesztést, és amennyiben nem vagy egy lusta dög, nos nagyon is hasznos...

2023. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

"Ha egy nő panaszolja el a fórumon, hogy "jaj, nincs senkim, minden férfi csak sexet akar!!4! Hol vannak az igazi férfiak?!" akkor egyből rácuppan a gyk szöszmös macinacis háziasszonykommandója, és körbenyalják, hogy "uuh, igazad van, te ne változtass semmin, a férfiak (en bloc) a hibásak!"

Attól, hogy a nő változtat, attól a kanok továbbra is csak szexet akarnak majd a nőtől, hiszen az érdeklődésüket nem befolyásolja majd, ha egyszerűen csak ennyi a céljuk, és nem az elköteleződés egyetlen nő mellett.

2023. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt linkelj már 1 ilyen kérdést.


Másrészt az első kérdés, amit ilyen nő kap, a nagyon intelligens "dagadt vagy?".


Harmadrészt nem kell tanácsolni, segítünk magunkon, vagy elmegyünk segítséget kérni.

2023. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy amugy? A te parkeresesi nehezsegeidre milyen befolyassal van, hogy egy random nonek mit javasolnak? Akar ugy is felfoghatod, hogy te egy joval hasznosabb tanacsot kapsz, mert a noknek tenyleg max odabofogik, hogy biztos dagadt vagy, fogyjal le.

Vagy megint dedozunk, es kezdodik a “ha nekem ezt kell, akkor neki is azt kelljen😢”?

2023. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Az önfejlesztést nem férfiaknak szoktam tanácsolni, hanem pusztulatos eszmét pátyolgató rinyagép inceleknek. Nekik nagyon is kell! Női oldalon közel sem találkozom annyi hisztikérdéssel, mint az incelektől. De ha netán belefutok egybe, ne aggódj, nőnek is javaslom az önkritikát, önfejlesztést.😉
2023. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
69%
Ez nettó, megalapozatlan nőgyűlölő kérdés, lapozhatunk is. :)
2023. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert nők azt sem tudják mi az. :D
2023. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
4: Nem. A külső megfog, a belső megtart. Ha csak szexet akarnak tőled a férfiak (tehát nem egy férfi, hanem folyamatosan ilyenekbe futsz bele), az azt jelenti, hogy a külsőd rendben van, a személyiséged viszont nem elég vonzó. Ehhez nem kell diploma, de még csak érettségi sem.
2023. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!