Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért akadtak ki annyian anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akadtak ki annyian anno Schobert Norbi testszégyenítő szövegelésén a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm Schobert Norbit is, és beszélek majd Orbán Viktorról is, akit még jobban gyűlölök, de attól még a kérdésem az áll.


Tudjátok, volt ez a Schobert Norbis botrány, ahol Norbi azt mondta, hogy a nők elmennek szülni, majd elhíznak és ocsmányok lesznek. Így röviden tömören. Persze nyilván nem ez a fő oka a kapcsolatok bomlásának, de annyian kikeltek Norbi szövegén, hogy a dagadt nő, az ocsmány. Igazából ezen akadtak ki a legtöbben, nem is azon, hogy a terhesség miatt mennyire hízik meg egy nő általában, vagy mennyire nem. A kiakadás tárgya a kövérek ocsmányozása volt, leginkább.


Viszont másik oldalon, amikor egy férfi elhízott, akkor nyugodtan lehet malacozni, dagadtozni, satöbbi, senki se fog azon kiakadni, hogy "ledagadtocsmányoztak" egy 130 kilós férfit, meg az összes többi elhízott 130 kilós férfit. Azt vettem észre, hogy ha valaki egy nőt dagadtozik, az nagyobb felháborodással jár, mintha férfira tenné.


Orbán Viktor például tönkretette az országot, de nem a külseje a probléma vele. Mégis állandóan megy a szövegelés, hogy csüngőhasú, disznó, meg ilyenek. Már akik a politikával foglalkoznak, persze. Ez nem test szégyenítés? Vagy akkor lehet testszégyenyíteni, de ha Schobert Norbi szidja a kövér nők testét, az már baj? De női politikusok külsejét is szokták alázni, de ott főképp nem a kövérség miatt.


Vagy a felháborodás abban IS van, hogy Norbi a nőket egyben testszégyenítette, de ha valaki mondjuk egy adott férfit ocsmány dagadtozik/ egy nőt lófejűzik, az oké?


Amúgy nem vagyok elhízott pasi, rendszeren járok edzőterembe, mielőtt valaki a gyakoris beszólogatás révén "megvádolna", de ez a dolog nem tetszik nekem. Bár kicsit több zsír van rajtam a kelleténél, de nem vagyok elhízva azért.


Bár igazából férfival és nővel szemben is láttam már ilyen testszgégyenítést, ráadásul publikus videókban is, mégse akadtak ki rajta, hogy ez a rohadék megalázza a kövér férfiakat/nőket.



2023. jan. 6. 16:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%

Schobert úr a férfiakra alkalmazott ilyeneket, de gondolom az nem érvényes.


És miért? Mert egy bunkó, arrogáns ember aki nem tudta levetkőzni a gyerekkorából maradt komplexusait.


A kérdésed egy része pedig nettó "hőbörögés", egy tüntetésen népszerű lennél.

2023. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Nálam spéci az verte ki a biztosítékot, hogy a csávó a saját gyereküket elhagyó, azokkal nem törődő férfiak viselkedését is az elhízott nők nyakába varrta. Mert tudod mit? Én értem, hogy ha a feleségen a szülés utáni harmadik évben is ott van az a 30 plusz kiló, akkor problémák merülhetnek fel a házasságban. Nőként én sem örülnék neki, ha a pasim értelmezhető okkal felszedne 30 kilót, majd azt az ok megszűnte után három évvel sem adná le. DE KÖNYÖRGÖM... A gyerekeket jogos ezért elhanyagolni???
2023. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
mert az emberek álszentek.
2023. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Azon is kiakadtak, amikor a 100 kiló feletti férfiakat levágómalacozta :)
2023. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

4.


Gyerekkorában sokat hallhatta ezt a többiektől, nem véletlen bukott felszínre ez a mondat is. Pszichológia.

2023. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Én amúgy nem vagyok a testszégyenítés híve, de úgy vagyok vele, hogy ha valaki épp nagyon testszégyeníteni akar, az legalább nézzen ki jól... Schobert Norbi szájából azért elég visszásan hangzanak a külsőre vonatkozó kritikák...
2023. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
#5 Tehát akkor tapsoljuk meg a felnőtt Schobert Norbit, mert nem lett különb azoknál a gyerekeknél, akik miatt depressziós, önutáló kölyök volt? :D
2023. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

7.


Én pont, hogy újabb elítélésként írtam az ötös kommentet, hogy nem véletlenül ennyire hülye.

2023. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy 150 cm/100 kg nő lehet modell!!! De ha egy férfi nem tud 185/65 vagy 70 lenni , onnantól disznó. Egy 180/86 ra is azt mondják már hogy kövér.
2023. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

9

Jajaaaaa, mert sose hallottuk, hogy teheneznék, zsírdisznóznák, bálnáznák a kövér nőket. Áhhhhh, ilyen nem fordul elő, dehogy...

2023. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!