Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként 30-as korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként 30-as korosztályban lévő nőket kérdezném, számotokra milyen foglalkozások kizàrók ha társkeresésről van szó? Milyen foglalkozást, hivatást végző férfival nem ismerkednétek társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

#Társkeresés, foglalkozás, kizáró ok
2023. jan. 7. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Bár szerintem totál szexik az egyenruhások, de rendőrrel, tűzoltóval fixen nem. A franc akar mindig aggódni értük.
2023. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Pl közhaszontalan (közmunkás).


Ezen kívül nagyo nem jut eszembe semmi


Nem azon múlik valakinek a személyisége, hogy mit dolgozik.


Felőlem kukás is lehetne, ha utána nem a kocsmába megy elverni a fizetést

2023. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

1-es és a büntetés-végrehajtásnál a börtön őr foglalkozás nem kizáró számodra?

2023. jan. 7. 17:05
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Az összes ahol csak egy beosztott a férfi. Francnak kell egyszerű melós.
2023. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a börtönőrök kevésbé vannak közvetlen veszélynek itthon kitéve.
2023. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyen pedagógus, rendőr, katona, tűzoltó, semmilyen bolti eladó, masszőr, rendszergazda, gyári munkás…igazából egyszerűbb felsorolni, ami nem kizáró tényező.
2023. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a hozzászólását.

6-os, ha számodra könnyebb és egyszerűbb felsorolni a nem kizáró tényezőket, akkor megírhatod azt is.

2023. jan. 7. 17:43
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Érettségi alatt minden és az orvosi, kamionos meg egyéb olyan szakmák, ahol az illetőt szinte alig látom. Az nem párkapcsolat a szememben, ahol nem alszunk együtt szinte minden nap.
2023. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

6 vagyok. Legjobb nekem a vállalkozó, mert èn is az vagyok.

Aki eleinte sokat dolgozik, aztán ha már beindult, maga alakítja a munkanapjait és bizonyos részek mennek maguktól már, úgyhogy akad szabadidőnk egymásra.

2023. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2023. jan. 7. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!