Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyesebb srác vagyok, átlagná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesebb srác vagyok, átlagnál jobb mégsem kapok jelzéseket random lányoktól. Másnál is ez van? 28/F

Figyelt kérdés

Eddig csak szép barátnőim voltak régebben. Igényesebb vagyok mert eddzek, figyelek a táplálkozásra, jól öltöködök, tiszta vagyok, nem vagyok kopasz, nem cigizek, nem alkoholizálok. Meg régebben azt mondták helyes vagyok. Azonban azóta az utcán meg máshol is csak megvető, lenéző odapillantásokat kapok lányoktól. Tinderen pedig a csúnya, kövér vagy szürke egér lányok találnak csak meg.


Lányok mi a magyarázat?



2023. jan. 9. 17:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Sajnos azt érzem mióta az utolsó barátnőmmel szakítottam ami 5 éve volt lassan, hogy ez a dolog csorbát ejt bennem, hogy nekem már sosem lehet egy szebb barátnőm aki rendes is.


Tinderen nagyjából az összes lány azt rakja ki hogy pezsgőzik vagy borozik meg a seggét, mellét. Érdeklődési körnek pesig: insta, utazás, bor, tetkó. Itt meg is állt az élet, ebből áll a társkeresős lányok 98%-a.

2023. jan. 9. 17:39
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha a tinderen csúnya, kövér vagy szürke egér lányok találnak meg, az azt jelenti, hogy te jobbra húztad őket...

Ennek a magján magadban érdemes lenne elgondolkodnod, mert ez magyarázat lehet a jelenségre is körülötted.

2023. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez csak úgy kiderült időközben. Miután sosem volt match. Majd mindenkit jobbra húztam. Gazdagabb lettem ennyi információval hogy legalább a kövér csúnya lányoknak tetszem.
2023. jan. 9. 17:41
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Jobb kérdés, hogyha annyira jó pasi vagy akkor miért húzod jobbra a szerinted "csúnya, kövér szürke egér" lányokat?

Nem mindegy, hogy kimondta régen hogy helyes vagy. Az anyukák általában elfogultak. De ha más veled egykorú lányok mondták, akkor lehet, hogy csak az önbizalmad ment el és csak azt hiszed megvetően néznek rád.

2023. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A felszínes lányoktól pedig tartok. Csomó szép lány van Tinderen de nekem az kell aki más. Aki nem a külföldi csöcsös, segges, koktélos képeit rakja ki hanem szerény, intelligens, a kutyájával, hangszeren játszik, bármi. Ehhez csinálhatok bármit, nem fog megváltozni mert az ottani közeget nem tudom megváltoztatni. 98% felszínes Tinderen és a top 5%-ot vadássza, azt is csak külső és egzisztenciális szempontok alapján.
2023. jan. 9. 17:45
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Random lányoktól ne várj csodát. Ha látok egy jó pasit, nem bámulom, meg nem fütyülök utána, ez nem így megy. Nyugtázom, hogy na jól nézett ki, és megyek tovább. Ha nem tetszik a tinder, van sok másik app is, már konkrétan a facebookon is van társkereső. Ha pedig egyik sem tetszik, akkor az a rossz hírem van, hogy a klasszikus módszert kell bevetni: tökösnek kell lenni, és élőben próbálkozni.
2023. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1. Tinder 10/3-as, 2. Badoo 10/2-es, 3. Facebook társkereső 10/1-es ha rangsorolni kellene.


Nagyon gáz de ez megy. A rendes srácokat pont leszarják ott a normálisabban kinéző lányok. Mert nem azt nézik hanem a körítést. Tehát az se baj nekik ha a méhszájukról tesznek ki képet.

2023. jan. 9. 17:48
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Najó a kérdező egy feketelyuk.

Igen szar minden, mindmeghalunk egyedül irigy pin@k és gazdag f*szok miatt szar az élet

2023. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as ez nem egy normális kritika volt hanem egy sarkítás. Ha kritikus szemmel nézed ezeket a dolgokat akkor nyugodtan de szeretnék egy rendes érvelést, hogyha te ennyire benne vagy a társkeresős témába
2023. jan. 9. 17:57
 10/19 anonim ***** válasza:
FB társkeresőn is ezt latod bro? Nekem pozitív csalódás a Tinder után. Nyilván itt is unaloműzés miatt van fent sok csaj, de bőven lehet beszélgetni sőt randizni is. Ráadásul jobban tudsz szűrni is.
2023. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!