Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik szerint nincs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik szerint nincs egy normális férfi, belinkelnétek egy "normális" férfit, aki a ti szinteteken van külsőre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért mondjuk, hogy nincs normális pasi főként mert a külseje nem jön be hanem a belső tulajdonságai és az anyagi háttér nem megfelelő!!!
2023. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
32%
Na erre kíváncsi leszek.
2023. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32%
Én is
2023. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
26%
Az a bibi, hogy van normális férfi, csak éppen az nem kell a nőknek, mert az meg unalmas nekik
2023. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%

"Az a bibi, hogy van normális férfi, csak éppen az nem kell a nőknek, mert az meg unalmas nekik"


Férfiként nem lehetek biztos benne, de szerintem a normális férfi nem azt jelenti a nőknek, hogy egy unalmas, céltalan, életképtelen fiú.

2023. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
14%

#5 Sok olyan pasi van aki megteremtette magának az anyagi javakat, de a nőnek mégis mondjuk egy olaszos macsó kell.

Van egy ilyen volt kolléganőm, akinek ez a vágya. feldobtam, hogy jöjjünk össze. van házam, kocsim, nem keresek rosszul, ez mellett nem iszom, és nem dohányzom, söt még a férfiasságom is méretes, amit tud :) , de elutasított.

A lánya dettó, egy c.., pasival van aki nem dolgozik, folyton veszekednek, de mégis az kell neki.

2023. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%

"feldobtam, hogy jöjjünk össze"


Ahh, de romantikus

2023. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
23%

#7 Szerintem nem én vagyok a téma, amúgy 5 éve ismerem, és rendszeresen beszélünk, pedig 1 éve bezárt a cég.

A a tény attól még tény, hogy a nőnek nem kell rendes pasi, nekik egy álompasi kell, egy olasz csődör, vagy szőke herceg, aki kellően izgalmas.

2023. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

6

Semmi olyat nem írtál le, amit más ne tudna és ami miatt érdemes lenne téged választani. Számtalan férfit ismerek, akire ez mind igaz, mondjuk a péniszméretüket pont nem tudom, de ez azt hiszem normális keretek között szintén nem döntő jelentőségű.


De gondolom neked MINDEN nő megfelel, akire igazak, hogy rendesen jár dolgozni, nem iszik, nem dohányzik, jó alakja van és esetleg hajlandó neked vacsorát főzni, azért hiszed, hogy a nőknek is elégnek kellene lennie 5 darab alap dolognak.

2023. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
#9 De gondolom nem tudod kifejteni, hogy szerinted milyennek kell lennie egy szerinted normális pasinak. :) azokon túl, hogy kicsit sem életképtelen. Én a fentieken túl a házam felújítzásában szinte mindent én csináltam, festés, gipszkarton, konyhabútor stb, nem esek kétségbe ha kocsiva van valami, sőt még motorozom is , ezen felül a konyhában se vagyok elveszve. Sőt még kövér és csúnya sem vagyok.
2023. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!