Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem szeretik azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem szeretik azt, ha egy férfi válogatás nélkül szinte bárkivel összejönne, lefeküdne, de az is baj, ha válogatós és esetleg ezért nem is volt még partnere. Ha sapka van rajta az a baj, hogyha nincs rajta sapka akkor meg az a baj?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Félúton lesz az igazság
2023. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Azért ha annyira válogatós, hogy még egyetlen ember sem jött be neki soha, az már nem a normális mértékű válogatás kategória…
2023. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%

Azt kell mondani ebben a nőknek, amit hallani szeretnének. Pont. Természetesen ha választani kellene ők is előbb dugnának egy vonzó férfival, akinek már volt 10-50-100 partnere (100-hoz sem kell olyan sok idő, ha igazán vonzó vagy), mint egy olyan nem vonzó férfival, aki még szűz. És igen ők valami olyan álomvilágot képzelnek el, hogy legyen a férfi iszonyú vonzó, de persze ehhez képest ne szexeljen sok nővel. Ez ugyanannak a női változata, mint amikor egy férfi arról fantáziál lefekszik 1000 jó nővel.


Én tippre 30 körüli nővel voltam, a párommal sosem beszélgettünk pontos számokról ez igaz, de olyan 5 kapcsolatot mondtam neki és kapcsolatom tényleg kb. annyi volt.

2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
És? Nincs semmi a kettő közt, okoska?
2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a két véglet van.
2023. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez az "azért vagyok még szűz 30 évesen, mert válogatok" általában egy ordas nagy kamu, azért baj. Mit válogatsz? :D Hogy a jobb, vagy a bal kezed utasítsd ma vissza?
2023. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ez a férfiaknál ugyanígy van, ha nem hord szoknyát az a baj, ha hord, akkor az milyen hosszú vagy rövid.

Ne már csak a nőket szapuld, szépen tedd meg önmagaddal vagy a férfitársaiddal! :)

2023. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
10-ből 9 válaszoló nő, nehéz így mindkét oldal álláspontját egyformán megjeleníteni.
2023. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Ki tiltja meg a férfiaknak, hogy válaszoljanak? :D
2023. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként esély sincs válogatni. Aki jön az jön. Nekem nagyon sok egyéjszakás kalandom volt már, soha nem válogattam.
2023. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!