Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel beszélgetést kezdeményeznék, melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés
Csak annyit írni hogy szia, és várni hogy válaszol-e egyáltalán, vagy inkább egyből többet kérdezni?

2023. jan. 19. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es: Szerintem is-is. Nincs témája, és nem is akarja megerőltetni magát. És el lehet küldeni 628 másiknak.
2023. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Van mégjobb: Szia 🙂 vagy Mizu 🙂

Ilyet ne. Valamiért ráírtál, akkor tegyél hozzá valamit. Ha full random ráírsz ismeretlenül facebookon, akkor sokat szerintem ne várj. De ha alapból egy társkeresőn vagytok, akkor póbálj valamit felvetni, vannak képei, bemutatkozása, akár ezekből.

2023. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Így jó?

Igazából nem tudom így reggel mit lehetne írni, megtetszett a profilod, azért jelöltelek, van kedved beszélgetni?

2023. jan. 19. 11:25
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha ezt hozzáteszem?
2023. jan. 19. 11:25
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre rosszabb.
2023. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ebben mi a rossz? Tényleg semmi ötletem.. hobbijáról tett ki fotókat meg a gyermekéről, nem társkeresőn találtam, a hobbija meg olyan, amihez nem tudok mit írni mert nem értek a focihoz.. de ettől függetlenül szeretném megismerni.
2023. jan. 19. 11:30
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából nem tudom így reggel mit lehetne írni"

Ez a bizonytalanság netovábbja, azért.

2023. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#3!


Ez tökéletes kezdés, legalább több esélye lesz azoknak, akik képesek írni pár normális mondatot.


Sok lány a társkeresőkön csak kitesz egy ócska szelfit és max. egy üres mondatot ír. Ezenek tényleg nehéz írni, de ha nincs egy gondolatom sem, akkor miért írnék neki?


Valószínűleg a mizu is sikerre vezet valakinél és arra sincs garancia, hogy egy irodalmi mesterműre választ kapsz.

Ha 2 perc alatt semmi nem jut eszembe, akkor lapozok. Később visszatérek és adok magamnak szintén kb. 2 percet. Ha ekkor sem jön az ihlet, akkor valószínűleg nem is érdekel igazán.

Valakinek csak 2 sort írok, valakinek többet. Éppen annyit, amennyi lazán kijön belőlem.

Mivel ismeretlen, ezért fogalmam sincs, hogy mi lehet nála a nyerő.

2023. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akkor csak ennyit:. megtetszett a profilod, azért jelöltelek, van kedved beszélgetni? Meg amit előtte írtam hogy hogy telt a napod? Ez így elfogadható?
2023. jan. 19. 11:33
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ertesz hozza, akkor is lehet rola irni.


“Szia, tok random talaltam a profilodra, latom, hogy focizol, ez tok meno :D Van kedved beszelgetni?”


Bar a foci mint hobbi gondolom inkabb azt takarja, hogy nezi, nem csinalja, de ha nem, akkor ez talan elfogadhatobb, mint a te szerencsetlensegeid.

2023. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!