Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az internetes társkeresés megkönnyítette, vagy megnehezítette az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Számomra megkönnyítette.


Ugyanakkor értem, és ismerem a másik álláspontot.


Én viszont kifejezetten szeretem, hogy élőben nem kezdeményeznek, mert vannak ilyen oldalak.

2023. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Remek kérdés, de igazából 2 oldalú. Én élőben nehezen ismerkedem, etéren pl nekem jó.

Másfelől a társkereső/csevegő oldalakon sokkal több a férfi, mint a nő. Ergo a csajok válogathatnak kedvükre. Ezzel semmi gond sincs, csak egy csaj ha kap 30-40-50 üzenetet, hajlamos magáról elhinni, hogy ő a Pamela Anderson, és akkora arcocskája lesz, hogy kb még saját magával sem áll szóba.

2023. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Vótmá.
2023. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Is-is.


Könnyítette, mert olyanok is kapcsolatba kerülhetnek így, akik amúgy sosem találkoznának, mert nem egy helyen élnek vagy ilyesmi.


Nehezítette, mert felkerült a sok troll, ilyen-olyan dolgokkal menőző idétlen emberek, agyonplasztikázott személyek és mindkét nem kicsit "többet vár a dologtól", mint a realitás. Aztán a csalódás után a valós kapcsolatok is nehezebben mennek, ha beszopta egy titokban nős férfival vagy "csak unatkozó, és szórakozó" nővel.

2023. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Könyebb lett a nyomi pasikat kiszűrni.
2023. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Lehetetlenné tette. A való életben nem lehet senkit se leszólítani, mert mind a telefonját buzulja plusz mind foglalt, ha meg interneten írsz rá valakire akkor "Mekkora gáz már ez a nyomi lúzer hát nem facen akar ismerkedni fuuh meg is mutatom a barátnőimnek mekkora kocka lúzer".

Na meg ne feledjük az Instagram jótékony hatásait se, aminek következtében ha nem vagy milliárdos és/vagy szénné gyúrt, Brad Pitt fejű über macsó, akkor még köszönni is derogál nekik.

A régi szép időkben volt a jó, manapság már csak az olyan helyeken mint az arab országok van esélye egy átlagos pasinak nőt találni.

2023. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Na meg ne feledjük az Instagram jótékony hatásait se,"

Fordítva is igaz.

2023. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett.
2023. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
Én az idősebb generációhoz tartozom, így volt szerencsém mindkét módozatot kipróbálni és alkalmazni. Érdemi különbséget nem látok. A sikerhez ugyanúgy meg kell tanulni és el kell fogadni a másik nem homlokegyenest ellentétes gondolkodását és lelkivilágát. Ugyanúgy próbálkozni kell, ugyanúgy csalódni és kudarcokat elszenvedni kell, ha megérve, megkomolyodva szép és tartós kapcsolatot szeretnénk a magunkénak tudni.
2023. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Bizonyos tekintetben persze lényegesen könnyebbnek látszik az internetes párkeresés. Hiszen 50 éve egy kisebb faluban alig egy-két potenciális jelöltje akadt egy fiatalnak, míg ma kellő felkészültséggel akár millióra is rúghat a párjelöltek száma. Csakhogy minél nagyobb ez a szám, akikből válogathatunk, annál nehezebben szánjuk rá magunkat megtanulni azt, hogy hogyan kell valakit MEGTARTANI. Márpedig igazán nehéz feladat elé az fog állítani!
2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!