Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és nem tudok ismerkedni társkereső felületeken sem , állandóan az érdektelenség , visszanemírást kapom a hölgyektől , pedig kulturáltan írok rájuk , és egyszerűen nem megy , mintha rajtam lenne egy átok. Tanácsok esetleg?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat előre is köszönöm.

2023. jan. 22. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Kérlek fejtsd ki mit jelent számodra a kulturált írás.

Mert hidd el, van aki a dickpicet is ennek titulálja.


Másrészt: a vessző és egyéb központozási jel után kell csak szóköz. Előtte nem. Irritáló, ha valaki nem használja rendesen.

2023. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
pl megkérdezem milyen napja volt , vagy ehhez hasonló kérdések , és nem küldök dickpicket , meg nem utalgatok egyből a dugásra
2023. jan. 22. 10:23
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nos. Akkor kezdjük azzal, hogy ne csak a napjára kérdezz rá, hanem írj valamit ami felkeltheti a figyelmét. Például ha azt írja az adatlapján, hogy szeret utazgatni, akkor kezdeményezz témát ezen részen is. És ne csak annyit, hogy "és merre utazgatsz", hanem sokkal, de sokkal többet írj.

Mert nyilván érdektelen az a férfi aki pár mondatban lerendezi a kezdeteket.

" meg nem utalgatok egyből a dugásra"

Ne csak egyből ne utalgass dugásra, hanem egyáltalán ne.

2023. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Ezeket hagyd, az ilyen felületeket, benne vagyok több facebookos csoportban, ahol képernyőfotókat tesznek ki, hogy rájuk írnak full normális szöveggel és posztolják a csoportban.

Régen sokkal jobb volt, inkább hülye félkegyelműeket posztoltak a csajok, ma meg már teljesen korrekt bemutatkozó szövegeket tesznek ki, amiben nincs semmi vicces.

A csoportban lévő tagok is panaszkodnak a posztolókra, hogy mégis ebbe nekik mi a vicc, mert max megszégyenitik szerencsétlen palit azzal, hogy nyilvánosan kiteszik.

Szóval gáz amit egyes nők művelnek.

Szerintem nagyon rossz helyen keresgélsz kérdező. Lehet előbb lenne sikered pl egy buszon, vagy vonaton, mint ezeken a netes felületeken.

2023. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Uhh, ettől a "Milyen napod van/volt?" kérdéstől falra mászok. Annyira unalmas, semmi kreatív vagy személyes nincs benne. Nem tud rólam semmit, így fogalma sincs, hogy mit jelent nálam egy jó nap. Ráadásul ilyenekkel egy lányra naponta 5 csávó ráír, képzelheted, mennyire unja, mennyire nincs kedve válaszolni ezredszerre ugyanarra.

Egyébként én bumble-n vagyok fent, és ott nőként nekem kell nyitnom, és legtöbbször ha van valami minimális leírás, vagy érdekes kép a profilján, akkor tök jó nyitó üzeneteket lehet küldeni. Egyedit, kreatívat, vicceset. A humort nagyon értékeli mindkét nem.


A vesszők helyét meg tényleg tanuld meg. Néha én is félreütök 1-1 betűt. De akin látszik, hogy alapból nem tud helyesen írni, az kuka. Érettségi (sőt, 8 osztályos) szint lenne a helyesírást ismerni.

Szóval a következő hozzászólásodban helyesen használd már a vesszőket. Az 1. válaszoló szépen elmagyarázta, hogyan kell. Tanuld meg, ez legyen az első lépés.

2023. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Az írásképed olyan mértékben rossz, hogy trollnak vagy hatodikig sem eljutó analfusz cigánynak hatsz így. Ezen kellene javítanod, mert addig írhatsz bármit, ignorálni fogják.
2023. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, ne hallgass a nőkre, ha társkeresésről van szó. Azaz ne a halat kérdezd meg, hogy hogyan kell őt kifogni, hanem a horgászt!


Amit el kell fogadnod:

Nincs rossz üzenet, csak nem a megfelelő ember írja. Észszerű határok között teljesen mindegy, mit írsz. Ha tetszel a nőnek, akkor lesz válasz, ha nem, akkor nem.


Szóval akik nem válaszoltak, azoknak nem tetszettél eléggé ahhoz, hogy billentyűzetet ragadjanak. Ezt nem kell magadra venni, az online társkeresés sokkal inkább a külsőről szól, mint az ismerekedés bármely más színtere. Ha ezt választod, akkor sziklaszilárd önbizalommal kell rendelkezned, különben pár hónap és olyan értéktelennek fogod magad érezni a tengernyi ghostingolástól és nem-válaszolástól, hogy legszívesebben leugranál a Szabadság-hídról.

2023. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
A “milyen a napod?”-kérdésre eleve nem válaszoltam már és kukáztam is az illetőt, mert tudtam, hogy ostoba vagy lusta normálisan indítani. Mindenkinek ezt írják, és lehet, hogy nem is telik tőlük több. Nekem pedig nem kell egy gyenge szellemi képességű alak. :D
2023. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező itt már azzal elástad magad a női válaszolók előtt, hogy leírtad nem vagy sikeres a nőknél és innentől csak az oltást és bullyzást kapod majd.


Valószínűleg nem vagy jóképű, magas/izmos sem, ez mellé normálisan és ember módra beszélgetnél a nőkkel, mint ahogy bárki másik emberrel is tennéd a környezetedben. Ezek okán a nők úgy tekintenek rád, mint egy leprásra, a nem vonzó kinézeted miatt pedig beléd projektálnak mindenféle negatív belső tulajdonságot is, illetve olyanok miatt is sokkal negatívabban ítélnek meg, amiért egy jóképű és nőknél sikeres férfi nem kapna hasonlóan negatív bánásmódot. Így működik a világ. Te tudod lelkileg milyen erős vagy, vagy készítsd a kötelet vagy felejtsd el a nőkkel való ismerkedést örökre és foglalkozz más dolgokkal.

2023. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

8-as, szeretném megkérdezni, hogy a te online társkereső profilod mennyire gondosan van kitöltve?

Írsz-e magadról értelmes, kerek egész mondatokat, legalább 6-8 darabot, ami alapján lehet kérdezni mást is tőled a "milyen volt a napod"-on kívül?

2023. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!