Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lekoptatott a csaj de egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptatott a csaj de egy-két barátnőjénél is kezdeményeztem,szerintetek azért nem akartak ők sem velem ismerkedni, mert mondta nekik a csaj hogy,huuu ez nálam is próbálkozott?

Figyelt kérdés
Az a helyzet kB. 2 éve egy lánynak küldtem virágot ismeretlenül, és hát utánna ráírtam Facen hogy én küldtem. Elég csúnyán lekoptatott mert kiderült hogy van barátja is. Tudom most már hogy jó nagy hülye voltam, de akkor jó ötletnek tűnt.

2023. jan. 22. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jó nagy lúzer vagy ismerkedés terén lol.
2023. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

" Elég csúnyán lekoptatott mert kiderült hogy van barátja is."


Ha nem lett volna akkor is azt tette volna.

És ezért szólt a csajoknak is.

Féltette őket és magát is tőled. Ennyi.

2023. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mit féltett? Nem bántottam senkit!
2023. jan. 22. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Magukat, a testi epseguket te agyalágyult.
2023. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

"Lekoptatott a csaj de egy-két barátnőjénél is kezdeményeztem"


Te vagy a csapat r.bancca

2023. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem akartak veled ismerkedni, mert nem vonzottad őket.
2023. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert amúgy az lehet az egyetlen oka, egyébként rád kellett volna cuppanniuk? :D
2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Fogjátok már fel, hogy rohadt szánalmas, ha mindenkinél bepróbálkoztok, aki szembejön, főleg egy társaságban.

Mindig van egy-két para arc, aki pl. mindenkire rányomul egy adott iskolában/munkahelyen/bármilyen közösségben, és ennek mindig híre megy, ettől teljesen komolytalan benyomást keltesz, mert olyan, mintha mindegy lenne neked, kire, csak nyomulsz.

Arról nem is beszélve, hogy virágot küldeni egy ISMERETLENNEK már alapból redflag.

2023. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnők sosem akarnak olyan pasit, aki a barátnőjüknél már próbálkozott. Elsőre kellett volna jól dönteni.
2023. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!