Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem jött volna divatba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött volna divatba a feminizmus akkor az incelelek száma se nőtt volna meg ennyire jelentősen?

Figyelt kérdés

Akárki akármit mondd manapság azért jóval több a magányos pasi mivel azért nehezbb nekik csajozni...


Ez szerintem első sorban 2 dolognak köszenhető:


-az online médiában(tiktok,facebook,insta) minden nő csodaszépnek van titulálva még az is aki átlagos


-túl ayagiasak lettek a nők szerintük alap a félmilliós fizetés meg a saját lakás és autó 30 éves kor előtt egy pasitól miközben ők csak annyit tesznek egy kapcsolatba, hogy szét teszik a lábukat


2023. jan. 23. 19:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16%

Ha nő vagy és kövér, komolyan mondom ne válaszolj a kérdésre. Igen, igazad van, te el vagy nyomva és jobban, mint a férfi megfelelőd.


Viszont lefogyni a világ legkönnyebb dolga.


(16 -osnak szól)

2023. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%
Miert, dicséri kene egy dagadt nőt? Persze hogy el van nyomva a fejős koca alkatú dagadt nő, mert undorító. Semmi vonzó nincs egy dagadt noben. Igénytelenség netovábbja, legalábbis fiatalkorban amíg az anyagcsere a maxon pörög és csak az igényességen múlik a testi kondíció.
2023. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dícsérni de viszont az ilyen gyomorforgató gyalázkodás mint amit te művelsz mindent elmond a te szellemi nyomorodról.
2023. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

22: Csak azt mondom, hogy amikor a dagadt nő arról beszél, hogy a társadalomban mindenki mással szemben hátrányban van igazat mond. Abban is igaza van, hogy ezt a tulajdonságot férfiként jobban elnézi a társadalom.


Viszont átlagos nőként tényleg csak annyi dolgod van az életben, hogy lefogysz. Ha mellé még szándékosan javítasz is a külsődön, az élet minden területén sikeresebb leszel, mint akár egy top férfi.


Amit mondok, hogy a kövér feminista nő, amikor saját tapasztalatból kikel az incelek ellen, valójában igaza van, viszont míg az incelnek a csillagokat is le kéne hozni, hogy változtasson a helyzetén, addig a kövér nőnek elég lenne 1 hónapig salátát ennie.

2023. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és nem vagyok dagadt. És nekem is ugyanolyan kib.aszott undorító egy dagadt férfi, mint ahogy ti a kövér nőkről beszéltek. Sőt, nem is kell, hogy dagadt legyen, ha egyszerűen csak nem vonzó, nekem már az is elég, hogy soha az életben még egy randira se menjek vele.


Amúgy meg mi az, hogy egy nőnek csak annyi a dolga az életben, hogy ne hízzon el? Én bőven többet teszek a testemért, mint annyit, hogy "nem eszek annyit, mint egy víziló", de nem ez az egy dolgom van az életben... :D

2023. jan. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!