Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekben van igazság, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekben van igazság, vagy csak szexista viccek?

Figyelt kérdés

1.:


Te sem leszel mindig 25 éves. A cici lógni fog, striák lesznek a szülés után, megjelennek a ráncok, csöpög a pipi, szürkül a haj,...


DE!!!


A csirkepöci nokedlivel, az mindig csirkepöci lesz, nokedlivel! :)


"Ha elhagyod a barátnődet egy olyanért, aki tud főzni, az nem megcsalás, hanem szimpla túlélési ösztön."


2.:


NAGYON SOK férfi (IGEN!!! A te pasid, fiad, apád, testvéred, gyereked életét megmentő sebész főorvos, meg Józsi bá' a szomszédod IS) gondol tinilányokra, mikor a nejét reszeli.



2023. jan. 27. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
De ezek nem is viccek... vagy nagyon rossz a humorérzéked. Egy pasi főzhet magának is, nem valami császárság, akit kiszolgálni kell.
2023. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tinilányokra? Kétlem.
2023. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Most igazából annyit írtál le, hogy szerinted a férfiak életképtelenek (ki az, aki nem tud magára sütni, főzni?) és mind hebefobílok/efebofílok.
2023. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, mint szexista *igazságot*, hogy miért kell minden ("nagyon sok") férfit lehúzni a szintetekre? A decens férfit miért akarjátok ritkaságnak beállítani?


Ha én, te, akárki érez valamit, azt nem a nemére kell visszavezetni. Engem megőrjít ez a logikátlanság.


Saját magamat veszem. Gondolok, érzek akármit, és ezt arra vezetem vissza, hogy "mert nő vagyok" - már egy ostoba következtetés -, és ha én így érzek, mert nő vagyok, akkor minden nő így érez, és osztozik a szar tulajdonságaimban, tehát nem kell jobbnak lennem. Éljen.

2023. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Szexista, mint hogy a férfiak nem többek, mint valami alacsony értelmi képességű ösztönlényeknél? Abszolút szexista. Mégis sokan röhögnek rajtuk, meg egyetértenek vele, szóval valahol biztos van alapja ennek a szexista nézőpontnak 🤷🏻‍♀️
2023. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a "csirkepöcin" sem tudok túllendülni.
2023. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Bogárka, biztos lehetsz benne, hogy a te nőd is gondol más jó pasikra miközben dugod.
2023. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elhagyod a barátnődet egy olyanért, aki tud főzni, az nem megcsalás, hanem szimpla túlélési ösztön."

Na, ez eleve több sebből vérzik.

Ha valakit elhagyok, azt szakításnak hívják, és nem megcsalásnak.

Másrészt: nem. A túlélési ösztön az, ha az ember megtanul magának elkészíteni az ételt.


Ezek nem igazságok - de még viccnek is ízléstelenek -, hanem egyszerű hímsoviniszta baromságok. De jobban belegondolva ezt bárki láthatja. Az, hogy a test változik, tény. Mint ahogy egyébként az ember szépségfogalma is. 14 évesen ha megláttam egy 30 éves nőt, nem az jutott eszembe, hogy jaj, de járnék vele, hanem az, hogy mint nő nem vonzó, mert látszik rajta, hogy jóval korosabb. Most 40 vagyok. Most egy 30 éves nő meg tök fiatalnak tűnik, és gyanítom, ha 80 leszek (ha megélem), akkor nem olyannak fogok látni egy 70-75 éves nőt, mint most.

De talán nem is ez a legfontosabb. Hanem hogy az ember messze több, mint a külső. Van egy bizonyos személyiség nevű dolog.

Az meg, hogy mit hogyan főz, bocs, de attól még nem fogok megkívánni senkit. :D A munkahelyi menzán is tök jól főz a konyhásnéni, mégsem hoz izgalomba, amikor meglátom. :D


Ami pedig a szexet illeti... nos, 40 vagyok, barátnőm túl a harmincon, de amikor szexelünk, soha nem jutottak eszembe tinilányok. Egyébként se rájuk fantáziálok, de szex közben meg eleve a partnerére figyel az ember. Legalábbis normális körülmények, és normális nemi élet mellett.


Példát és ellenpéldát pedig mindenre lehet hozni. És tekintve, hogy a Földön 8 milliárd ember él, bármire lehet azt mondani, hogy SOK. De ettől még közel sem biztos, hogy általános jelenségről lenne szó, és végképp nem igaz, hogy mindenki olyan lenne.

2023. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexista, és leginkább a férfiakkal szemben. Mintha minden pasi életképtelen pedofil óriáscsecsemő lenne..
2023. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Igen, minden férfi vonzónak találja a 14-18 év körüli szép lányokat. Maximum csak a legtöbben nem vallják be sajnos. Ebben van igazság.
2023. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!