Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes femcelek miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes femcelek miért hiszik azt, hogy nekik jár magas, diplomás, milliomos, fiatal, bankár?

Figyelt kérdés
és ami a legrosszabb, hogy az itteni válaszok alapján nem hajlandóak elismerni,hogy ezek túl nagy elvárásos és nem gold diggerkedés mert szerintük ez "csak" alap...
2023. jan. 27. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
85%
Hülyék minden csoportban vannak. Vannak nők, akiknek ilyenek az elvárásaik, ezek között van, akinél tényleg jogos is, mert fiatal, szupervonzó, ápolt, feszes testű felsővezető nő, meg akinél nem jogos. Akinél nem jogos, az úgyis egyedül fog meghalni.
2023. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
19%

Hidd el, amelyik jól néz ki az meg is kapja előbb-utóbb az álmai hercegét. A maradéknak meg vagy szerencséje lesz, egyedül marad vagy lejjebb ad. Az utóbbi nem jellemző, de láttam már kivételt.Pl. én hallottam egy olyan csajról aki csak élsportolókkal áll le, évek után most úgy tűnik hogy be is jött neki, pedig nem egy 10/10 csaj.

A fészekrakó ösztön nagyon erős a nőkben, és miért ne azt választanák aki ezt garantálni is tudja nekik? Én is maradtam már alul ilyen ütközetben, pedig csak egy kis szomszédlány jellegű csaj volt a préda (mondjuk 10/6).

2023. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét nemben vannak ilyen agyalágyultak, a sikerességük pedig elsősorban azon múlik, hogy a másik nem mennyire egy méltósággal nem rendelkező lábtörlő. Mert valljuk be, ha az ilyen emberekre és ennek a férfi megfelelőjére nem ugranának többen is nyáladzva, hogy mindenáron megfeleljenek neki, hanem kiröhögnék és elküldenék a helyére ahova való, akkor idővel lejjebb venne az arcából. De itt is napi szinten vannak ilyen felmosórongyok, akik arról sírnak, hogy belerokkannak a párjuk elvárásaiba, miközben annak semmi értéke racionálisan nézve, ahelyett, hogy lezárnák a kapcsolatot, aztán lehet keresni új bohócot a porondra.


Ez alól kivétel az, aki képes nyújtani is azt, amit elvár. Egy jól kereső, diplomás, csinos fiatal nő okkal vár ugyanilyen férfit, csak annyi a bűne, hogy hasonlót keres. Aki ezekre az emberekre van kiakadva, az pont ugyanolyan, mint az a réteg, akit ebben a kérdésben szidnak. Lehet mondani, hogy "jaj de csak véletlenül szeretett bele szegény szerencsétlen egy jólszituált, fiatal, vonzó diplomásba és az milyen csúnya és felszínes, amiért lepattintja, mert egy 8 általánossal rendelkező fogatlan gyári munkás", de igazából ez is pont ugyanannak a felkapaszkodásnak néz ki innen nézve, mint mikor valaki elvárja, hogy a párja legyen nála jobb.

2023. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
76%
Olyan senki nem ír, hogy alap! Olyat viszont igen, hogy az átlag 5-600 at keresse már meg! Ez nem milliomos szint! Egyébirant, nekem nem kell másé, de eltatrani sem fogok senkit b*sszameg! A pofám leszakad, amikor a hozzadhasonló csóró, mamahoteles, autó/jogositvány nélküli parasztok goldiggereznek, mikozben csak annyi lenne az elvárás, hogy az átlag szontet hozd, es 30 evesen ne anyáddal élj. Meg, nekünk meg BMW/audi kell!....hát a f*szt, bőven elég egy biztonságos, középkategorias auto, de a fajtádnál rendszeresen kiderül, hogy SEMMILYEN autó nincs...sőt, még jogositvány sem! Szoval nem egészen ertem, most mi a problémád! Félsz, hogy kiássák a nemlétező aranyadat??? Ha jómódu pasiként irtad volna ki a kérdest, akkor érteném, de így? Gyanitom az a hoszti targya, hogy neked vékony, felsőpolcos, csinos nő kéne, miközben átlag alatt keresel, átlag alatti vagy minden téren, semmit nem tudsz nyujtani, de a fullos nő az kéne
2023. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
89%
És egyes incelek átlag alatti, akár elhízott, undorító belsejű pasiként miért hiszik azt, hogy nekik jár a vékony, csinos, feszes stb nő? Mindkettő irreális. Mindenki azt vár el, amit csak akar, max egyedül marad vele.
2023. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
86%
Magas vagyok, diplomás vagyok. Saját lakásomban élek, a bankszámlám sem kong az ürességtől, és nekem tetsző, munkájukban sikeres férfiakkal ismerkedtem (már van párom). Mi ebben a fura?
2023. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
80%

7 - Azért a nettó 500-600 ezer forint nem átlagkereset, esetleg bruttóban az 500ezer, ha a KSH-t veszed alapul.

Nettó 300-350ezer forint az átlagkereset, ami sokaknak meg sincs, mivel átlagkeresetről beszélünk. Ettől függetlenül nyilván arra kell fókuszálni hogy képezd magad és ki tudj emelkedni azért hogy elérj legalább egy olyan kereseti szintre mint amit te emlegetsz. Mi jópáran vagyunk a bandában akik diplomás helyen vannak (műszaki) és nincs meg a nettó 500-600e forintunk jelenleg (20as éveink végén vagyunk), de messze se vagyunk tőle.

2023. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

7. Nekem meg a trollkodásától szakad le a pofám


Fogadni mernék, hogy nem rendelekezek ezekkel és mondjuk tanárként dolgozol kevés pénzért. Amúgy ez egy névtelen oldal és itt bárki bekamuzhat akármit

Pl Én is leírhatnám h milliomos vagyok van 3 házam és 5db ferrarim de nem teszem mert nem akarok trollkodni...

2023. jan. 27. 17:57
 9/72 anonim ***** válasza:
18%

10

Diploma nélkül keresek ennyit! (Csak sok nyelven beszélek)

2023. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
3%
#12 Igen, itt mindenki legalább ennyit keres amúgy. Az életbe meg max bruttóba keresik meg.
2023. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!