Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kifejezetten jóképű, sikeres, izmos, pozitív beállítottságú fiú vagyok és mégsincs most barátnőm?

Figyelt kérdés
Általában nagyon szeretnek a nők, az egyik volt barátnőm amikor ott akartam hagyni azzal zsarolt, hogy kárt tesz magában, de végül nem lett semmi. Ennyire szeretett. Elképesztően jóképű vagyok, izmos, pénzem is van és nagyon érdekes helyen élek. Nagyon szeretnek a nők, az ágyban is jó vagyok és a farkam is kifejezetten nagy amit nagyon élveznek. Sikeres vagyok a munkámban, a karrieremben, egyetemet is végeztem és jó családból származom. Minden rendben van az életemmel. Már 4-5 komolyabb kapcsolatom is volt. Most mégsincs barátnőm, miért? Hogy lehet, hogy egy ilyen megnyerő, jóképű, izmos személynek, akinek ilyen jók a tulajdonságai nincs nője? Mi lehet a gond? (28F)
2023. febr. 1. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak megbántani, de szerintem pont ezért, hogy ennyire imádod magadat.


Érződik a szavaidból, hogy ez már nem egészséges önbizalom, hanem önimádat.

2023. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
45%
Lehet homár vagy
2023. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
91%
troll kérdés
2023. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%
ne válaszoljatok neki mert csak provokálni próbál
2023. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Olyan kis szelíd vagy, és visszahúzódó nem is értem.


Viccet félre téve, nem tudom mennyire lehetsz fejben toppon, ha büszkeség számodra az hogy valaki kárt akart tenni magában… miattad. Nem lehetsz egészséges mentálisan ha ebből ki tudod hozni a magad javát… nem semmi.


Ha ennyi pénzed van, és ennyire jól nézel ki vegyél magadnak egy barátnőt. Sajnálom azt a 4-5 lányt akinek hozzád volt köze.


De vigyázz,mert ilyen korban már a legtöbb nőnek volt esze, és szerencséje megtalálni azt akire szüksége van, nehogy egyedül maradj a pénzeddel, és az izmaiddal na pusz:)

2023. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés egyértelműen kitaláció.
2023. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kitalálció. Van 1 millió forintom is.
2023. febr. 1. 16:41
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát már meg ne haragudjál de az egyáltalán nem sok pénz.
2023. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
1 millió forint semmi, én 2-vel is szegénynek érzem magamat. 1 millió euró már talán közelít a "sok" kifejezéshez. Vagy elírtad és svájci frankot akartál írni?
2023. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat véletlenül elrontottam, rosszúl irtam le. 1 millió euróm van.
2023. febr. 1. 16:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!