Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves nőként sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nőként sosem volt párom. Ne adjam fel online térben az ismerkedést, ha offline nem tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé introvertált vagyok, nincs baráti társaságom, ahol megismerhetnék férfiakat és az a helyzet, hogy az én korosztályomtól és felfelé már nem is nagyon vannak egyedül. Több fiatalosabb csapatban is dolgoztam màr, de egyedülálló férfiak egyáltalán nem voltak köztük.


A pszichológusom szerint az én generációm már nem az a kezdeményező típus, nekem kell kiszúrni szimpatikusnak tűnő férfiakat és még azon az áron megkérdezni a telefont pötyögő embereket, akár a buszon, hogy esetleg elhajtanak a fenébe... Sajnos közelebbi baráti viszonyoknál is több elutasításban volt részem, ha kezdeményezni próbáltam. Nem akarok egy kétségbeesett spinének tűnni, aki vadidegeneket szólít le ismerkedési célzattal. :( Az ilyesmit én sem szeretem, főleg, mert általában sokkal idősebb pasik nyomulnak rám, buszon, utcán. Én meg sajnos nem vagyok olyan, akit vonz a nagy korkülönbség. Főleg nem házas pasival.


Próbáltam a társkeresőzést. Eddig nagyon lesújtó véleményen vagyok. :( Rengeteg férfinak teljesen rendezetlen az élete. Sokszor csak szexpartnert keresnek.


Amúgy ezzel nem lenne gond de... szűz vagyok így kapcsolatra vágynék az elsőhöz. Nyilván nem férjet keresek, de tisztelem magam annyira, hogy ha eddig nem sikerült, akkor nem megyek bele ilyenbe csak azért hogy ne legyek az.


Nem akarom feladni a társkeresőzést, de szűzen elég nehéz lazának lennem, mert mindenféle hülye indokkal kell nemet mondjak a csak szexuális ajánlatokra, és az ilyen helyzetek élőben még kínosabbak voltak.


Egyébként csak olyan srácokkal randizom, akiknek hozzám hasonlóan van diplomájuk és nem dohányoznak. Most már azt is elvárom, hogy legyen munkája és ne csak a szexre menjen. De kezdem azt érezni, hogy ez a léc is túl magas, főleg az online térben...



2023. febr. 1. 16:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
14%

Na majd itt megjön a szerelem, hova valósi vagy?

Csak a megye érdekelne. :D

2023. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
82%

Furcsa, hogy mindig azt hallani az emberektől, hogy körülötte mindenkinek van párja...szóval ez a sok sok ember aki ezt mondja biztos elbújik valahol :)


Ha munkahelyeden kívül sehová nem jársz, se hobbi, se sport, se kikapcsolódás, vagy tanfolyam, akkor marad a net...

2023. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
10 éve vagyok fent Gyakorin, de nem. :D Legalább 20 sráccal beszéltem itt, közülük csak 1 volt pécsi.
2023. febr. 1. 16:39
 4/70 anonim ***** válasza:
20%

Nehezen hiszem el hogy eddig nem akart senki se felszedni.

Lehet magasak az igényeid és nem csak azok amiket írtál. Pécs azért elég nagy város, ha 26 évesen sose volt senkid akkor én azért elgondolkodnék azon hogy mit csinálok rosszul. Az introvertált személyiség csak egy dolog, nekem is van jó pár ilyen ismerősöm és nekik azért összejött a dolog.

Bölcsész vagy? Rendszerint ők vannak elszállva.

Esetleg kövér?

2023. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
71%

"Bölcsész vagy? [...]


Esetleg kövér?"


Ez óriási:)))

2023. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
15%

Szóval te meg a hozzád hasonló femcelek terrorizálják itt a sikertelen férfiakat.


Sejthettem volna...

2023. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

4 a legnagyobb bajom a fèrfiak nagyon eltérő elvárásai.


Egy ismerősöm anno fel akart szedni. 250 km-re lakik tőlem a mai napig. Összejött egy lánnyal, aki csak 60 km-re lakik tőle és 5 éve így élnek. Mindig van valami kifogásuk, ami miatt nem tudnak összeköltözni. Én ilyen szinten nem tudnék távkapcsolatban élni pl.


Egyetemistaként az volt a baj, hogy a legtöbb ismerősöm hatalmas partiállat volt. Én meg sajnos nem vagyok ilyen így valóban nem udvarolt nekem senki. 2x mászott rám 2 nagyon részeg srác, de ennyi.


Meg a random leszólításokból akadt bőven, ahogy írtam.

2023. febr. 1. 17:02
 8/70 anonim ***** válasza:
58%

#3 előfeltétel hogy pécsi legyen, vagy elég ha Baranyai?


30F

2023. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
6 ezt nem tudom, hogy érted, én válaszolok, néha kérdezek, de olyan nem volt, hogy valakire is ráírtam volna. Csak hát néha rámírnak a fèrfiak, én meg jó esetben beszédbe elegyedek velük. Azért a legtöbb esetben okkal vagyunk fent szerencsétlenül a gyakorin... mint mondtam, a legtöbb férfinak még munkája sincs sokszor, beszéltem itt alkoholistával is, stb.
2023. febr. 1. 17:06
 10/70 anonim ***** válasza:
8%

6 - A femcel az incel ellentetje. Ő azt írta hogy te szidod itt a férfiakat a legjobban mert férfigyűlölő vagy. Troll komment volt.

Egyébként én járok Pécsre néha, ha ott nem akkor sehol nem lehet ismerkedni. Ki kéne mozdulni, sportolni vagy valami aktív dolgot csinálni. Ha nem is vagy partiállat, de az ilyen üres, jellemtelen nők csak addig érdekesek bárkinek is amíg meg nem dugják őket.

2023. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!