Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresésben, nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresésben, nőként miért nem sikerül túljutnom az első randin? Miért ghostol mindenki utána?

Figyelt kérdés

Teljesen elveszítettem az önbizalmam. Nagyon sok randin vagyok túl, és mégha jól is sikerülnek, utána a pasik mindig lekoptatnak... Egyszerűen sosem kapok 2. randit. Ez mennyire gyakori a mai világban? Normális, szokjak hozzá? Más is küzdd ezzel?


A pasik vagy egyszerűen eltűnnek szépen lassan, vagy a klasszikus szövegek jönnek, pl. Jól érztem magam veled, de... nincs kémia, nem érzem ezt ecc.


Ennyire borzalmasan néznék ki élőben, hogy meglátnak és eldöntik ez nekik nem kell? Ilyen borzalmas a személyiségem?

Vagy csak túl naív vagyok, és mindent elhiszek a pasiknak, amikor bókolnak, és ezért visel meg ennyire ez a dolog...?


Fiúk ti mikor ghostoltok egy lányt az első randi után? Mi késztet rá titeket?

Lányok veletek is előfordul ez? Ez mennyire normális?


Őszintén nagyon megvisel ez az egész lelkileg.

25/L



2023. febr. 1. 19:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem elég szép az arcod.
2023. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
6%
Kamukérdés, férfi írta ki.
2023. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem Neked szól, saját tapasztalat,illetve beszélgetek más nőkkel, sok-sok sztorit hallok.

Hidd el, hogy a többség nem komoly szándékkal van fent, hanem csak úgy beregsiztrál, igazából teljesen jól elvannak egyedül és igazából nincs se szükségük sem idejük egy párkapcsolatra. Ez minden korosztályra igaz.

De kiemelem, hogy a többségről beszélek, kivételek lehetnek, de nem hiszem hogy sok van, illetve aki kivétel lenne, az nincs beregsiztrálva.

2023. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
10%
Küldj képet privátban és megmondom mi a gond!
2023. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
Pont abban a korban vagy, amikor mindkét nem válogat. Mindenki a tökéleteset akarja elsőre. Majd 30 felé a férfiak és a nők java megkomolyodik.
2023. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is jöhet kép privátban, amikkel a társkeresőn fent vagy és akkor tudok mondani korrekt véleményt. Meg írhatnál bővebben, hogyan zajlanak ezek az ismerkedéseid, szívesen segítek, adok tanácsokat. :)
2023. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Van nőjük. Szórakoznak csak
2023. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nézel ki a képeken, mint a valóságban? Nem lehet, hogy csalódás éri őket, mert évekkel ezelőttiek a képeid vagy olyan sminkben, ruhában vagy rajtuk, ahogy a valóságban nem szoktál kinézni? Nem vagy dagibb élőben?
2023. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már évekkel ezelőtt netrandiztam, de nem volt túl sikeres.

Kb. minden tizedik pasi tetszett, és velük se nagyon működött a dolog.

Azért eljutottam némelyikkel a második randiig, de némelyik a 4.5. randi után tűnt el.

Lehet, hogy én mondtam valamit, ami nem tetszett, lehet, hogy az volt a baj, hogy nem voltam könnyen kapható. De én is inkább arra gondoltam, hogy nem igazán akartak ők kapcsolatot.

Volt egy srác, aki elmondta, hogy mennyire szép vagyok, és én nem szorulok rá arra, hogy neten ismerkedjek. Erre mondtam neki, hogy dehát te is ott ismerkedsz. Erre közölte velem, hogy ja, az más, ő nem veszi ezt komolyan. Amúgy nem kért második randit. Pedig külsőre tetszett volna, de valahogy a stílusa miatt nem bántam.

Volt egy másik, akivel hetekig leveleztem, aztán találkoztunk, és nem akart többet látni, ez rosszul esett, dehát ez van.

Egy másik meg lemondta a második randit, és 2 hónap múlva írt, hogy bocs, de a hétvégén összejött a nővel, akire mindig vágyott. Szóval szerintem több vasat is tartanak a tűzbe.

2023. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindegyik azt hiszi, fog jobbat találni. Mindegyik a szép, csinos, szexmániás, minden tekintetben tökéletes hercegkisasszonyra vár. Hát hajrá!
2023. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!