Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki, hogy még 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy még 25 éves lányként nem csókolóztam és barátom sem volt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Inkább fura.
2023. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Kinek lenne ciki? Tartozol valakinek beszámolóval?


Na majd itt kapod az ajánlatokat a bárkit is megb*szó pasikáktól. Pont ilyeneket keresnek mint te. Ők majd megtanítanak mindenre! :D Nyugi, ők sem csókolóztak még, nekik sem volt barátnőjük. A külsőd sem akadály nekik. ;)

2023. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Kérdés miért nem volt egyiksem? Félsz, vagy elutasítottak? Első furcsa, második nem találtal egyenlőre olyan fiút, akinek te is tetszel, DE FOGSZ!
2023. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem ciki csak baromi furcsa.
2023. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem, de mi az oka ennek? Nem mertél kialakítani kapcsolatot? Nem volt jelentkező? Igazából szerintem ennyi idős korra minden lánynál akadna "udvarló".
2023. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én meg 34 évesen soha nem csókolóztam és soha nem szexeltem, én is fura vagyok?
2023. febr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Őszinte leszek: igen az. Tudom ,hogy ezért most lepontoznak, de akkor is így van. Ha férfiként írtad volna ki ezt a kérdést, akkor ne aggódj megkapnád minden 2. kommentben, hogy "lúzer, csicska, incel ásd el magad stb". Mivel nő vagy így (szinte) mindenki azt fogja írni: jajj dehogy baj, majd megtalálod az igazit stb.

A porbléma csak az, hogy ha meg akarod találni az "igazit", akkor keresni kell.

Ha te 25 évesen, ráadásul NŐKÉNT nem jutottál még el odáig, hogy legyalább egy nyamvadt csókban legyen részed, akkor a te nem kerested még minimális szinten sem, nemhogy az "igazit", de még a nem "igazikat" sem.

- Kizárt dolognak tartom ,hogy soha senki nem hívott még el randizni, nem közeledett feléd, nem akart volna "felszedni", hogy legalább a csókon túllegyél.

- Vagy akkor extrém válogatós vagy, esetleg álomvilágban élsz, hogy majd a nagymenő, fiatal és iszonyatosan jóképű, rohadt gazdag vállalkozó srác, aki ráadásul még okos, intelligens, udvarias, törődő stb. majd felszed téged.

Na most ez az utóbbi nem fog megtörténni 99,99999% eséllyel.

- Az is lehet, hogy valüjában aszexuális vagy, igazából nem is vágysz a testiségre és a párkapcsolatra sem igazán.

- Még azt is el tudom képzelni, hogy valami isten háta mögötti kis faluban élsz, ahol csak öregek élnek, te kis sem mozdulsz otthonról, így esélyed sincs megismerni valakit vagy a bizonyos valaki(k)nek nincs esélye találkozni veled.

2023. febr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem ez a ciki önmagában, hanem hogy senki se néz ki elég jól számodra.
2023. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
kamu
2023. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Ismertem egy hasonló lányt, mindenkit visszautasított.
2023. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!