Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden alkalommal cikin sül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden alkalommal cikin sül el ha egy boltba vagy bármi random helyen oda mész valakihez?

Figyelt kérdés
Őszintén nincs ebbe túl nagy gyakorlatom vásároltam egy állat eledel boltba és nagyon szimpatikus volt az eladó hölgy . Kifizettem elmentem majd megkajaltam és azt mondtam bassza kutya hát mit veszithetek ha elhivom. Nemet mondott mert hogy megölné a pasija először engem utána őt is de szerencsétlen nagyon akarta még folytatni volna a mondani valojat :D hogy azért nagyon kedves felajánlás bla bla . Nektek ez sült már el nem nagyon cikin? Nyilván soha többé nem látom valószínűleg szóval nem hagyott mély nyomott az elutasítás csak érdekel hogy van e akinek ez már jól sült el ?

2023. febr. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Figyu, nem akarlak letörni, de legtöbbször ez valóban cikin szokott elsülni...
2023. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ hogy nézel ki.
2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Általában rosszul sül el.


Amit nagyon unok az pedig ez a ...a barátom megölne stb...iiigen mindig minden nőnek a barátja még az 50 kg-os is keménycsávó...


amúgy meg nem rizsa, de ha valóban jóképű az ember akkor bárhol ismerkedhet még boltban is

2023. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek de azért nagy a rizikò.
2023. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az emberek nagy többsége párban van, szóval így ismerkedni elég nagy lutri. Persze ha nem jön be a pasi, akkor is egyszerű azzal védekezni, hogy megölne a hapsim.

Szerintem ez elég bunkó duma, én inkább azt mondanám, hogy nagyon kedves, hogy rám gondoltál, de párkapcsolatban élek.

Hozzám egyszer jött oda egy boltban egy srác, még tetszett is, és akkor szingli is voltam. Csak az volt a ciki benne, hogy anyukámmal voltam, aki éppen a próbafülkében volt. Szóval a srác ott fűzött, amikor megjelent anyám, erre a srác elvörösödött, és gyorsan lelépett. Pedig lehet, hogy vele szívesen találkoztam volna még.

2023. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!